CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1

    CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Milline neist saitidest sisaldab enim/kasulikumat vms informatsiooni ja õppevideosid NL10-NL50 FR mängude kohta ? Omad kogemused ?
    Danke!
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Mina valisin täna StoxPoker'i, aga seda suuresti tänu sellele, et sain FullTildi punktid ära kasutada. Kogemustest veel paraku rääkida ei oska, lähipäevil peaks kasutaja aktiveeruma.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Olen kasutanud DC ja CR ning DC on minule parem tundunud - alates videode tehnilisest kvaliteedist, kui ka mängijate enda mängu kvaliteedile.

      CR on end uuendanud ja uut poliitkat ma neil ei tea aga kui jätkavad vanaviisi, et break-even/losing mängijad jagavad tarkusi - siis kamoon. See muidugi näitab seda, et enne TR väljatulekut usuti break-even/loserite juttu ja kõik noogutasid, et jube hea coach - tegelikkuses video ei aidanud sittagi.

      Põhimõtteliselt platseebo effekt :)

      Comment

      • virx747
        Grinder
        • Nov 2008
        • 751

        #4
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        Algselt postitas ranka
        Põhimõtteliselt platseebo effekt :)
        Aga kui platseebo efekt toimib, siis miks mitte :D

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #5
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          Algselt postitas ranka
          Olen kasutanud DC ja CR ning DC on minule parem tundunud - alates videode tehnilisest kvaliteedist, kui ka mängijate enda mängu kvaliteedile.

          CR on end uuendanud ja uut poliitkat ma neil ei tea aga kui jätkavad vanaviisi, et break-even/losing mängijad jagavad tarkusi - siis kamoon. See muidugi näitab seda, et enne TR väljatulekut usuti break-even/loserite juttu ja kõik noogutasid, et jube hea coach - tegelikkuses video ei aidanud sittagi.

          Põhimõtteliselt platseebo effekt :)
          Hmm, huvitav teada, ma olen juba 3 nädalat edutult üritand sinna kontot teha ( pole viitsind lihtsalt) ja tundub, et ega ei tahagi teha enam

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #6
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            nii plaju kui mule kõrva on jäänud, siis Dc-d kiidetakse sitaks rohkem

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Algselt postitas lenC
                DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.
                Aga DC full-ring on nuts ja juba ainuüksi Nolani videode pärast tasub seda vaadata.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #9
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Algselt postitas lenC
                  DC-s fullringi kohta vist niipalju pole kui CR-s. Dunno, DC-l on 7-day trial ka, uuri.
                  selle seitsmepäevase "free" triali saad siis kui kuuajase membershipi eest ära maksad.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    Algselt postitas vennike
                    selle seitsmepäevase "free" triali saad siis kui kuuajase membershipi eest ära maksad.
                    wat

                    Saab 7ndal päeval enda subscribtioni katkestada ja ei pea ju pennigi maksma. Vähemalt omal ajal oli nii.

                    edit:*Get your FREE 7-day trial of DeucesCracked.com with a monthly subscription. Cancel at any time during the first seven days and you will not be billed. At the the end of the trial, your monthly subscription to DeucesCracked original poker programming will begin! One free trial per household, please.

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #11
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      DC 6max videod - tõmbasin kõik alla sealt, mis kätte sain. Üldmulje on ok, aga nt tubasteve, kes seal peainsener on, on ka BE/kaotav mängija...

                      http://www.pokertableratings.com/overview/s-dubya'][/URL]

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        19,000 kätt :)

                        Comment

                        • 2ssapaar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 423

                          #13
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          tahaks teada, kes cardrunnersist on losing player

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            Selle jaoks on TR, lase aga coachide nimesid läbi ja tulevad väga väikese winratega mängijad päevavalgele.

                            Ma ei ütle, et nad halvad mängijad on aga nad ei ole ka nii head, et nende videosid päevad läbi vahtida. Kindlasti on paar pärli aga need on üksikud ja lusti jätkub paariks tunniks.

                            Selle raha eest ostke ESTPatrickule või lenC'ile paar õlli ning saate täpselt sama coachi. Samas kannatage aastake veel ja selle foorumi tase ületab keskmise CR pro taset.

                            Comment

                            • Marks111
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 111

                              #15
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              Olen olnud ka Stoxpokeri liige (just sai aastane liikmeaeg läbi) Stoxpoker jättis iseenesest hea mulje.
                              Minumeelest pole eriti mõtet mingit aastast liikmeaega võtta kuna see videote vahtimine tüütas mind küll ära, algul vaatasin mingi 10 videot siis olis selline aeg kus pool aastat ei käinud ühtegi videot vahtimas. Aasta jooksul mingi 15-20 videot vaatasin mahavisatud raha polnud aga kõige mõtekam oleks osta neid 24h liikme staatuseid Full Tiltist siis tead et 24h aega vaadata ja vaatad selle ajaga ära mida sa õpida tahad.

                              Comment

                              Working...