wtsup mthrfckrs? 180manni blogi polegi? pff... ärge kaugemalt enam otsige!
peale FTP busti liikusin Starsi neid mängima €10 rolliga ja kogu graafik siiani on selline:

Mängin 12 lauda korraga ja sihin 12h päevas. Olen võimeline rohkem laudu mängima, aga mu läptop on paras vahvlimasin ja seni kuni ma oma setupit uuendada ei suuda, mängin 12 lauda
See kuu mängin $2.5 mänge. Põhjus lihtne - mul ei ole rohkem raha, et mängida kõrgemal. Mu päriselu skillid rahadega majandamisel vajavad coachi.
Nüüd panen sisse korraliku volüümi ja pühendan end vaid graindile ja ülesehitamisele!
Everyday is payday, no days off, grind hard, they say hard work pays off!
Hakkame tööle!
peale FTP busti liikusin Starsi neid mängima €10 rolliga ja kogu graafik siiani on selline:

Mängin 12 lauda korraga ja sihin 12h päevas. Olen võimeline rohkem laudu mängima, aga mu läptop on paras vahvlimasin ja seni kuni ma oma setupit uuendada ei suuda, mängin 12 lauda
See kuu mängin $2.5 mänge. Põhjus lihtne - mul ei ole rohkem raha, et mängida kõrgemal. Mu päriselu skillid rahadega majandamisel vajavad coachi.
Nüüd panen sisse korraliku volüümi ja pühendan end vaid graindile ja ülesehitamisele!
Everyday is payday, no days off, grind hard, they say hard work pays off!
Hakkame tööle!
9 
8
7
Comment