Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1

    Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    1
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #2
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    2nd ja keegi võiks graafikute teema kah ära teha..

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      SIIN VÕIKS OLLA SINU REKLAAM

      Hinnakiri:

      1 lause- 1€
      2 lauset- 2€


      pilt- 5€
      Last edited by con; 30.11.11, 22:15.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        So wrong. E-post on ühiskonnale kasutuses olnud üle 20 aasta, on mitmeid kümneid kordi populaarsem kui pokker, mitmetel inimestel mitu erinevat emaili kontot samas serveris. Tänasel päeval tuntumated serverites (gmail, hotmail.com) omale sobiva e-posti aadressi leidmine ei ole mitte mingisugune probleem.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          mõnele vbl on? Vbl tulevikus on tähestik kõigest 3 tähte ja numbreid ei tohi kasutada? Tähestiku maks- ainult terve alfabeeti eest maksnu võib tähestikku täies ulatuses kasutada :D Kena oleks. Vabavarana nö. võib siis 3-e tähte kasutada- kes seadust rikub ja vahele jääb, seda ootab karm karistus alfabeeti ebaseadusliku tarvitamise eest.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Comment

            • SR1337
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 348

              #7
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Kirjutan siia, kuna siin rohkem rahvast, äkki uue kuuga aegub ära.

              Sain gold staatuse betfair's. Player clubis näitab nüüd, et mul kasutada 5 naela eest Free multiples bet ja Free arcade games. Kus ja kuidas ma neid kasutada saan ?

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Ühest teisest foorumist, ehk joppab. Youtube lehelt saab kontaktid kuhu teatada.

                [youtube]ObjgchXuQBU[/youtube]

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #9
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas Spewmonkey
                  Bluefirest solid NLHE-6max seeriaid/tegijaid? Paari nl200 oma kunagi vaatasin, pole mõttetuimaid videosid varem näinud. Esimesel videol läks esimese kahe käe arutamiseks 22min ja teisel läks 8min, et üldse esimest kätt alustada. Selliseid mitte soovitada. Võivad ka madalamalt olla.
                  Soovitan DrGiggy toodangud, sh full ringi, avaldab mindseti.

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #10
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kui sa suudad 22 minti ühe käe kohta arutleda, siis tead juba pokkerist nii mõndagi. Mõni selline arutelu on kasuks täiesti.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      Ühest teisest foorumist, ehk joppab. Youtube lehelt saab kontaktid kuhu teatada.

                      [youtube]ObjgchXuQBU[/youtube]
                      Süda läheb pahaks kommentaare lugedes. Aga sick.

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #12
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Vargad on ikka parajad mädadmunad küll. Samas <<suur vend>>, kes sellises kohas jälgin on ka natukene kahtlane. Huvitav, kas riietusruumi uksel on kirjas, et kaamerad filmivad? Miks mitte ei võiks olla riietusruumis kappe vaatav kaamera, aga siis võiks olla tähistatud ala kus saab rahulikult pükse jalast rebida nii et <<suur vend>> ei näeks. Mõnel iti mehel või üksikul turval võivad tekkida haiglased huvid selliste lintide vastu või siis lausa finantshuvid.

                        Kui keegi teab seda asutust, siis äkki oskab kommenteerida, kas seal on kaamerate eest hoiatav silt ka väljas ning ka seletus et kappe just filmitakse?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            ROFL

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #15
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              W-T-F kas tõesti on see bannitud reklaam...?

                              Comment

                              Working...