Subscription
Collapse
Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.
(Topic in the Pokkeriturniirid, Festivalid, Livepokker forum)
06.05.10, 11:44
nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?
(Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
28.03.10, 21:33
NL10 keeruline käsi, turn annab kaks paari, kas fold või call
(Topic in the 6-Max Mängijate Foorum forum)
03.12.10, 20:45
No new updates in subscriptions...