NL-50 AKo vs EP shove

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-50 AKo vs EP shove

    Vastane 38/4/1 3bettinud varem pole, aga käsi 40 ainult.

    Mis rangega selline vend lajatada võiks ja kas call või fold vastavalt sellele?

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 677476
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MTagge88 (MP2): $81.70
    madcatz1999 (CO): $52.00
    kristiano772 (BTN): $57.60
    hmjomaa (SB): $10.25
    Choco86 (BB): $53.50
    Hero (UTG): $70.40
    zocin (UTG+1): $24.95
    varsakabi (UTG+2): $50.75
    MiNcHiA256 (MP1): $58.15

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with K A
    Hero raises to $2, zocin raises to $24.95, 7 folds

    Final Pot: $4.75
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL-50 AKo vs EP shove

    FOLD

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: NL-50 AKo vs EP shove

      Fish peab kalale minema, naisel aitama kala rookida või hoopis akvaariumisse toitu minema lisama.
      Ehk olen näinud sellisel olukorras tavaliselt suhteliselt ATC, kuna fish on väsinud mängimst ning instanupud. Kui AA, KK, siis sucks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL-50 AKo vs EP shove

        Mina pakun ta rangeks enamus ajast KK+, mingi aeg AK, QQ ja JJ. Ülejäänud aja (vääääga harva) muu sodi, millest enamus on domineeritud ässad-väiksemad pocket paarid.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: NL-50 AKo vs EP shove

          Kui võtta kogu tema mõeldav range, siis AKo peaks good olema. Ei saa teda seal ainult AA, KK peale panna.

          Aga kindlasti saab lihtsamalt raha.

          Ja ju siis mul on vedanud fishidega.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL-50 AKo vs EP shove

            Mis ajast callingstationid overbet-bluffivad?

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #7
              Re: NL-50 AKo vs EP shove

              Nagu ma ennem mainisin, siis seda ei saa alati võtta bluffina. Fish on lihtsalt väsinud ja paneb oma viimase raha mängu. Nagunii välja ta seda ei võta ju. Aga samas ehks peab antuke olema tema history't jälginud ka olema.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL-50 AKo vs EP shove

                Kust sa tead, et ta väsinud on ?

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #9
                  Re: NL-50 AKo vs EP shove

                  Eeldan (obv kui mingi tell ka veel) ning AK is good enough.

                  Aga ei hakka rohkem vaidlema, pole ilmselt piisavalt volüümi, et oma kogemusest rääkida.

                  :)

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: NL-50 AKo vs EP shove

                    Pakun labist:

                    99+, AQ+. Ehk saad parimal juhul coinflipi (49%:51%) Arvan, et fold oleks õigem.

                    Comment

                    • andreest6
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 68

                      #11
                      Re: NL-50 AKo vs EP shove

                      range siis 23+22+ easy call :D

                      Comment

                      • blom
                        Julm Donk
                        • May 2010
                        • 52

                        #12
                        Re: NL-50 AKo vs EP shove

                        40 kätt ja väsinud?
                        pakuks ka fold. Liiga tavatu käitumine.
                        Kuigi ise olen läinud allinn ja kaotanud ka
                        Last edited by blom; 06.05.10, 23:12.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #13
                          Re: NL-50 AKo vs EP shove

                          40 kätt 1-tabledes on miskine 40 minutit äkki? Fishi jaoks piisavalt kaua aega.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: NL-50 AKo vs EP shove

                            Kui fish väsinud on, siis vaevalt, et pokkeri mängimisest (loe: mõtlemisest).
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #15
                              Re: NL-50 AKo vs EP shove

                              Masterpuppet raiub ikka fishi väsimust "peale"
                              E:Ma foldiks siin ka.

                              Comment

                              Working...