Kuna päris paljud juba liikund siin NL10'st NL20-NL30 ja ise ka siin viimased päevad Starsis NL25 laudades müttand, sis miks mitte võiks nendel mängijatel ka oma nurgake olla ?? Ei tekita vähemalt segadust NL10 teema all :)
Täna siis mängin teist päeva Starsis NL25 laudades.. kuni 10 lauda max. korraga ja full buy-in nagu ikka. Tundub et hakkan vaikselt limiidiga harjuma ja hakkab kaduma scared money tunne...kuna bankroll tegelt suht väike ~300$ kanti, sis päris kadund ta veel ei ole :)
Eilsete esimeste katsumustega saadud -2BI on peaaegu tagasi tehtud... nüüd teen väikse pausi ja hiljem postitan ka graafiku ja statid esimese 2 päeva kohta uues limiidis!
Edu NL20-NL30 grinderid!
edit: ahjaa.. paluks boldiks ja stickyks ka kui nõus..
Täna siis mängin teist päeva Starsis NL25 laudades.. kuni 10 lauda max. korraga ja full buy-in nagu ikka. Tundub et hakkan vaikselt limiidiga harjuma ja hakkab kaduma scared money tunne...kuna bankroll tegelt suht väike ~300$ kanti, sis päris kadund ta veel ei ole :)
Eilsete esimeste katsumustega saadud -2BI on peaaegu tagasi tehtud... nüüd teen väikse pausi ja hiljem postitan ka graafiku ja statid esimese 2 päeva kohta uues limiidis!
Edu NL20-NL30 grinderid!
edit: ahjaa.. paluks boldiks ja stickyks ka kui nõus..
Tahtejõu kasvatamine või nii. On küll nüri NL10 taas mängida.
Comment