NL20-NL50 grinderite nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    NL20-NL50 grinderite nurgake

    Kuna päris paljud juba liikund siin NL10'st NL20-NL30 ja ise ka siin viimased päevad Starsis NL25 laudades müttand, sis miks mitte võiks nendel mängijatel ka oma nurgake olla ?? Ei tekita vähemalt segadust NL10 teema all :)

    Täna siis mängin teist päeva Starsis NL25 laudades.. kuni 10 lauda max. korraga ja full buy-in nagu ikka. Tundub et hakkan vaikselt limiidiga harjuma ja hakkab kaduma scared money tunne...kuna bankroll tegelt suht väike ~300$ kanti, sis päris kadund ta veel ei ole :)
    Eilsete esimeste katsumustega saadud -2BI on peaaegu tagasi tehtud... nüüd teen väikse pausi ja hiljem postitan ka graafiku ja statid esimese 2 päeva kohta uues limiidis!

    Edu NL20-NL30 grinderid!

    edit: ahjaa.. paluks boldiks ja stickyks ka kui nõus..
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: NL25 grinderite nurgake

    tehtud, have fun guys

    Comment

    • Metsapull

      #3
      Re: NL25 grinderite nurgake

      Algselt postitas farik666
      Kuna päris paljud juba liikund siin NL10'st NL20-NL30 ja ise ka siin viimased päevad Starsis NL25 laudades müttand, sis miks mitte võiks nendel mängijatel ka oma nurgake olla ?? Ei tekita vähemalt segadust NL10 teema all :)

      Täna siis mängin teist päeva Starsis NL25 laudades.. kuni 10 lauda max. korraga ja full buy-in nagu ikka. Tundub et hakkan vaikselt limiidiga harjuma ja hakkab kaduma scared money tunne...kuna bankroll tegelt suht väike ~300$ kanti, sis päris kadund ta veel ei ole :)
      Eilsete esimeste katsumustega saadud -2BI on peaaegu tagasi tehtud... nüüd teen väikse pausi ja hiljem postitan ka graafiku ja statid esimese 2 päeva kohta uues limiidis!

      Edu NL20-NL30 grinderid!

      edit: ahjaa.. paluks boldiks ja stickyks ka kui nõus..
      Minu meelest tasuks sellise bankrolliga veel NL-10 ainult mängida. Korraga on küll võimalik rohkem võita ning edasiminek võib tänu sellele kiirem olla, kuid samas on jälle suur kukkumise oht ning alt uuesti alustada on väga raske.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: NL25 grinderite nurgake

        tean täiesti, eelmine kuu see juhtuski.. aga NL10 ei paku pinget enam eriti..

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: NL25 grinderite nurgake

          Tuleb väike downswing ja su väike BR on suhtkoht surnud :(. Aga loodame parimat, et tabad korralikku jooksu ja saad hakkama :).

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #6
            Re: NL25 grinderite nurgake

            300-ga ilmselt saab hakkama. Aga jah, kuidagi turvalisem on ilmselt suurema BR-ga. Ise kangutasin NL10 500-ni ära, läksin kohe täiega NL20-sse ja enne ei lõpetanud kui olin 5000 käega 380 peal. Nüüd võtsin endale ülesandeks NL10-s taas 450 peale minna ja siis uuesti NL20 shottima hakata.

            Lihtsalt põhimõtte pärast teen nii Tahtejõu kasvatamine või nii. On küll nüri NL10 taas mängida.

            Kuidas olete teinud: kas avanud mingil päeval kohe 8-10 NL20/25 lauda või alustanud mõne lauaga NL10 kõrvalt?
            Kuna ise kasutan skripti, millega aktiivne laud tuleb ette (nagu Estpatriku videos), siis on suht raske erinevate limiitidega laudadega mängida. Seepärast siis avasin kohe kõik NL20 lauad.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: NL25 grinderite nurgake

              Detsembri viimasel nädalal läksin NL20sse täie rauaga, Jaanurai esimene nädal mängisin seda ning teisel nädalal täie rauaga nl30sse. Nüüd plaan Veebruari alguse või keskpaigas nl50 shot võtta ning kui õnnestub, siis nl50 täiega panema hakata.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL25 grinderite nurgake

                Kusjuures need teemad ei tohiks stickyd olla, sest need teemad peaksid olema populaarsed ja topis, kui on selle limiidi mängijaid ning kui hakkame kogu aeg stickideks tegema siis ühel hetkel ongi terve esileht sticky teemasid täis.

                Ja küsimus - kas ma tohin selle pealkrija ära vahetada: "20NL - 50NL grinderite nurgake", sest erinevates tubades on erinevad limidiid - osades on $0.1/$0.2, teistes $0.10/$0.25 ja samuti on 50NL enam-vähem sama mänguga, mis 25NL - ainult natuke nitim.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: NL25 grinderite nurgake

                  Ma arvan, et vabalt, sest nl20-50 liikumine ei tohiks ka meeletult pikaaegne protsess olla, sealt edasi aga küll :).

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #10
                    Re: NL25 grinderite nurgake

                    muidugi jah!

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                      Wow...ise mässan 800$ BR-iga NL20 ja tegelikult pole ka see piisav BR. Nl50 Tuleb siis kui 2k täis

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #12
                        Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                        Algselt postitas antnx
                        Wow...ise mässan 800$ BR-iga NL20 ja tegelikult pole ka see piisav BR. Nl50 Tuleb siis kui 2k täis
                        See on ülesliikumiseks küll hea ja ohutu moodus, aga samas ega ma ei usu et see nl25 ja nl50 vahe nüüd nii metsik on. Ise proovisin starsis kohe nl50-t kui oli miinimum 20 bi-d koos, ehk siis 1k$. Algul oli kerge scared money tunne küll ja veitsa vist kukkusin, aga kiiresti sai end nl25-s tagasti töötatud ja uue shotiga läks juba kõik käima ja must sai nl50 regular. Ehk siis mis ma selle pika jutuga tahan öelda, et 2k on imo liiga palju ja nl25s läheb tohutu aeg selle raha kokku saamiseks, soovitan sul nt mingi 1,2-1,3k ära teha ja siis üks nl50 shot võtta. Äkki veab ja läheb mäng kohe käima, siis võid nl25-ga hüvasti jätta ja nagu ranka kunagi ütles, kui uude limiiti lähed, siis tee samasugust mängu nagu ennegi tegid, pole mõtet mingeid hulle lükkeid teha või hullult blinde kaitsta, pigem veitsa rohkem algul foldida ning ettevaatlikult mängida ja kui ükskord tunnetus käes, siis läheb jälle vanatmoodi edasi.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #13
                          Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                          Ärge ronige NL50 tasemele, vähemalt see ja järgmine kuu. Aitäh.

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #14
                            Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                            Algselt postitas taipupole
                            Ärge ronige NL50 tasemele, vähemalt see ja järgmine kuu. Aitäh.
                            Tahad ise NL50 kunn olla...vähemalt niikaua, kuni Toweri viimane boonus otsa saab? :)

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                              Algselt postitas taipupole
                              Ärge ronige NL50 tasemele, vähemalt see ja järgmine kuu. Aitäh.
                              Mis sul Toweri's screenname on? :)

                              Comment

                              Working...