NL10 66, big blind 3betib

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1

    NL10 66, big blind 3betib

    21/17/6.3 280kätt; BB 3bet 15%
    Hilisemad MÕTTED: pre call ei ole hea, sest enamasti tuleb palju ülekaarte ja mul pole selle käega enam midagi teha.
    SETMINIMA MA EI LÄINUD(ei ole õiged oddsid)
    Kas 4bet on õige otsus, sest big blindi pealt villaini 3bet range on liiga suur.
    or Keep it stupid simple and fold? ei ole mõtet torkida madala paariga.
    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 731272
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $29.15
    BB: $10.00
    UTG: $9.30
    CO: $11.20
    Hero (BTN): $10.85

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 6 6
    2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB raises to $1, Hero calls $0.70

    Flop: ($2.05) T 3 3 (2 players)
    BB bets $1.30, Hero calls $1.30

    Turn: ($4.65) 4 (2 players)
    BB bets $2.20, Hero folds

    Final Pot: $4.65
    BB wins $4.45
    (Rake: $0.20)
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #2
    Re: NL10 66, big blind 3betib

    palju sul steal on?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL10 66, big blind 3betib

      Mis sa selle teadmisega teed, et ta 3bet range on suur? 4bet for value or for bluff?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL10 66, big blind 3betib

        280 käe peale 15% 3bet näitab, et vastane 3betib palju, aga kindlasti ära vaata seda kui 15% range (ta tegelik 3bet% võib olla ka kusagil 7).

        4bet on variant, aga see tähendab ühtlasi su käe bluffiks pööramist.
        Call ei ole ses suhtes halb, et sul on ikkagi positsioon ja saad postflop mingeid käike teha.

        Mis mulle aga ei meeldi, on su postflop mäng.

        Flopil calliksin ise ka, mõnikord võid raiseda, et kaitsta ennast ülekaartide eest.
        Turn: miks sa nüüd foldid ? 4 on täiesti mõttetu kaart ja vastane on üliagressiivne. Ma calliksin või raiseksin siin.

        Muidugi on ohutu variant foldida pre, palju sa sellega ei kaota.

        Comment

        • R1naldo
          Jube Noob
          • Apr 2009
          • 143

          #5
          Re: NL10 66, big blind 3betib

          river call

          Comment

          • R1naldo
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 143

            #6
            Re: NL10 66, big blind 3betib

            2 paari ju

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: NL10 66, big blind 3betib

              Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
              Turn: miks sa nüüd foldid ? 4 on täiesti mõttetu kaart ja vastane on üliagressiivne. Ma calliksin või raiseksin siin.
              +1
              Ma calliksin ka turni ja sellisel juhul iga riveri, või paneksin turnil nuppe.

              Comment

              • andreest6
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 68

                #8
                Re: NL10 66, big blind 3betib

                tahan ka kysida , et miks callid flopi ja blank turni peale foldid?

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #9
                  Re: NL10 66, big blind 3betib

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Mis sa selle teadmisega teed, et ta 3bet range on suur? 4bet for value or for bluff?
                  Ilmselgelt pööraks ma 4betiga käe bluffiks, ei näe 66ga pre 4beti kui value võtmist.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #10
                    Re: NL10 66, big blind 3betib

                    ja panin turnis mõraseks tõesti, üli agro donk ( KES PEABKI TURNI CBETIMA ) ja ma foldin :D
                    this is ridiculous.
                    ja põhiline: eriti weak turn bet ka ju.

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #11
                      Re: NL10 66, big blind 3betib

                      Keep it stupid simple and fold

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: NL10 66, big blind 3betib

                        SB ja BB 3beti ranged ongi tavaliselt suured sest:
                        1) reaalselt on viimasena reageerijal üldse võimalust 3-bettida (MP saab 3bettida ainult UTG-d)
                        2) kuna varastatakse ikka väga lõdva randmega, siis 3bet on ka lihtsam tulema.
                        Seega ma otsiks tõesti neid vendi, kelle 3-bet blindilt on tõesti suur ja sample piisav.

                        Comment

                        • blizkaa
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 389

                          #13
                          Re: NL10 66, big blind 3betib

                          Mu meelest 4-bet ei ole siin sugugi halb ja küsimus ei ole oma käe bluffiks pööramises, vaid selles, mis rangega vastane su 4-betile vastu astub. Lisaks sellise vastase vastu oleks valmis flattima premiume ja paneks märgi kirja kui SD-le pääsed. Hiljem võid sellises olukorras juba 66 flattida, sest vastane tõenäoliselt mängib su vastu ausamalt.

                          Comment

                          Working...