nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andreest6
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 68

    #1

    nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

  • andreest6
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 68

    #2
    Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

    lisaks veel väikese komentaari sellele käele. vastase panin pre flopp AQ AK KK QQ AA-le turnil välistasin QQ AQ

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #3
      Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

      väga väga halb,turnis 2 paari, vähendab Su open enderi valuet tohutult, turni betile all in shoveda on mõttetu, sest vastane peab callima arvestades turni betti. Ma turni lihtsalt foldiks.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #4
        Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?



        Teinekord kasuta seda.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

          Me saame seal pushida, kui meil on FE-d. Antud hetkel on vastane ennast suht committinud. Seega jah, fold.

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #6
            Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

            üldjuhul ma paneks insta mucki selle käe juba pre, sest te pole isegi deep ja turnis ei foldi mitte ükski mõtlev vastane enam oma kätt sinu shove vastu. seega fold.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

              Kolmas kord avan teemat, aga ei viitsi lingile klikkida.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Kolmas kord avan teemat, aga ei viitsi lingile klikkida.
                ma klikkisin, a muidu foldiks floppi prolly

                Comment

                • Mihkel785
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 113

                  #9
                  Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

                  Miks me PF callime, kui vastase range on niivõrd väike? bluffcall?
                  Tho ei saa sellest aru, miks ta range peaks nii väike olema....

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: nl-50 semi bluff turnil. kas 6ige v6i vale?

                    Kui vastane mingi agromanjakk 3bettor siis vahel (1x kuus) võib seal 3betti callida selle käega. flopil on küll võimalik korra callida aga kui turn ei hiti siis peaks olema übereasy muck. Kui sa paned ennast nüüd vastase olukorda, kas sa foldiks seal AA, KK, eriti kui potis juba niipalju raha on? lol_msnl_ftp_plyrs (lihtsalt ei tasu väga bluffida nl50-nes)

                    ja btw ma nägin sind täna laudades aga vaatasin, et asukohaks oli finland ja ei hakanud igaksjuhuks tere ütlema

                    Comment

                    Working...