NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #1

    NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($12.03) 48/11/1.4/174 3bet 0%
    BB ($11.98)
    Hero (UTG) ($11.21)
    MP ($9.95)
    Button ($9.85)

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets $0.40, MP raises $1.25, 1 fold, SB calls $1.20, 1 fold, Hero raises $3.60, 1 fold, SB calls $2.75

    Flop: ($9.35) 5, 2, 4 (2 players)
    SB bets $8.03 (All-In), Hero

    Mis edasi?
  • Dicer
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 92

    #2
    Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

    AA/KK välistaks,vastane oleks sellise käega pre nuppe pannud, calliks rahuliku südamega maha ja võtaks poti .
    Kui seal juhtub olema A3s või 22/44/55 siis gg note and next hand
    Last edited by Dicer; 20.05.10, 19:47.

    Comment

    • andreest6
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 68

      #3
      Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

      usun ka et KK-AA olex sind preflopis juba all inni sundind. vastas sul arvatavasti 1010-JJ call

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

        snapcall ja next hand

        Comment

        • 0ttt
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 444

          #5
          Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

          Alles nüüd märkasin, et SB callis mu beti mitte ei 3bettinud. Sellisel juhul oleksin flopil oma emandad mucki visanud. Algselt callisin, sest elusees ei usu, et ta 3bettib mind käega millega seti sai. Tal oli loomulikult 22.

          Comment

          • Dicer
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 92

            #6
            Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

            Päris haige mõelda millega ta pre sind maha callis :D

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

              Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
              Alles nüüd märkasin, et SB callis mu beti mitte ei 3bettinud. Sellisel juhul oleksin flopil oma emandad mucki visanud. Algselt callisin, sest elusees ei usu, et ta 3bettib mind käega millega seti sai. Tal oli loomulikult 22.
              Mis sa tahaksid foldida siin?
              See on jabur, kui sellisel flopil foldiks. ainult yberidioot calliks seal siukse pasaga pre sind, ei saa teda panna selliste kaartide peale.

              e: pohhui et tal need kahed olid, aga ei saa ju järgmkord samas olukorras foldida imo.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                Mul hetkel ei meenugi situatsiooni kus flopi openshove oleks olnud nõrgem käsi kui mul sarnases situatsioonis. Eriti veel passiivse vastase puhul.

                Comment

                • VinQbator
                  FPP Pro
                  • Dec 2008
                  • 214

                  #9
                  Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                  Miks kurat 4bettida QQ kui flopil nuts hittida ja allini ei julgeta minna?

                  Comment

                  • 0ttt
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 444

                    #10
                    Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                    Sest sellise vastase openshove flopil on 99% nuts? Mõistan, sest pikas perspektiivis on call ainuõige.

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                      Algselt postitas onuark Vaata postitust
                      Mis sa tahaksid foldida siin?
                      See on jabur, kui sellisel flopil foldiks. ainult yberidioot calliks seal siukse pasaga pre sind, ei saa teda panna selliste kaartide peale.

                      e: pohhui et tal need kahed olid, aga ei saa ju järgmkord samas olukorras foldida imo.
                      Ja miks sa arvad et vastas überidioot pole ? :D

                      aga call on siin ainuõige. Ta bet pole isegi mitte overbet, et väga halvad oddsid saaksid. Pane note kirja ja järgmine kord saad foldida. Muidugi jälgi kas ta nii teeb ainult väga hea käega.

                      Comment

                      • 0ttt
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 444

                        #12
                        Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                        AF oli tal 1.7, sellised vennad teevad sellist liigutust set+ käega. See ülim value võtmise move micros.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                          Kui tihti neid 4bet potis valuevõtmisi setiga ikka on? Kui palju üldse 4bet pote mängite?

                          Meil on vaja ~30% equitit ja ainuüksi JJ,55-33,A2s,76s vastu on meil 30% ja imo on seal nõrk ülepaar tihedamini.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #14
                            Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                            result oriented postitused võiks ära lõpetada.

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #15
                              Re: NL10 QQ vs BTN 3bet, openshoves flop

                              doublefistpump instasnapcall

                              Comment

                              Working...