Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Algselt postitas ropka11
    Tere.
    Sai ka siis hem alla tõmmatud.Väga bro asi tundub olevat.
    Jama selles, et kõik jookseb ilusti-kuvab statistika lauda ja players alt näen palju käsi mängitud ja muud statistikat enda ja teiste mängijate kohta aga cash gamesi alla ei tule ühtegi kätt.
    Täitsa alguses kui seadistasin triobeti siis tõmbas cash gamesi alla mingi 36 kätt ja miinust täpselt 50$.Limiidiks ka siis NL50naljakas.
    Ja nüüd kui olen mänginud ei tule mitte midagi juurde.
    Mängisin nii ladbrokesis kui trios ja sama värk mõlemaga playersi alla tuleb cash gamesi alla mitte midagi.
    Cash gamesi alt graafik ei muutu 50$miinust kogu aeg, session ainult üks session ja kuupäevaks seal 10-16-07.
    Kas võib viga olla installimises, vahepeal hakkas mulle ikka täiega näkku panema installimisel.
    Sai nagu mingi jupp ära installitud vajutasid finish ja siis hüppas uuesti seesama aken ette mille just olin installinud, et hakka nüüd uuesti ja nii mitu korda.Või viga ikka minu seadistustes.
    Hää video oli ranka.
    Ei tea kuidas ma senimaani oma PO-ga hakkama olen saanud.
    Ehk on mõni filter või ajaline piirang peal?

    Date juurest pane all-hand ning filtrite juures "Clear all filters"

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #47
      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

      jah neid ma näppisin juba enne ei midagi.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #48
        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

        mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
        oskab keegi aidata ?
        hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #49
          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

          Proovisin just freerolllil, mul ka ei kuva statistikat ega impordi databaasi ka.
          Kas sul cashis ka ei kuva statistikat lauale mul cashis kuvab ilusti

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #50
            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

            Algselt postitas ropka11
            Proovisin just freerolllil, mul ka ei kuva statistikat ega impordi databaasi ka.
            Kas sul cashis ka ei kuva statistikat lauale mul cashis kuvab ilusti

            mul impordib freerolli ajal aga lauale asju ei kuva.
            cashi pole proovinud, pole trios raha hetkel.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

              Algselt postitas kollane
              mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
              oskab keegi aidata ?
              hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(
              HEM ei tööta prima turniiridega.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                Algselt postitas ropka11
                jah neid ma näppisin juba enne ei midagi.
                PokerDevilil oli analoogne probleem, võtan temaga ühendust ja küsin, kuidas tal asi lahenes.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #53
                  Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                  Algselt postitas kollane
                  mul ei kuva statse lauas krt. olen igast asju proovniud see nn. hud aju tuleb ka ette näitab ära et nt freeroll vms. aga midagi ette ei tule.
                  oskab keegi aidata ?
                  hero nimed asjad olen pannud. auto impordib databaasi küll andmed seal ma näen neid aga lauas teiste playerite omi mitte :(
                  Mina tegin Prima turniiridel nii:
                  HM.exe->HUD options->Launch active player details window

                  parem kui mitte midagi :)

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #54
                    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                    Peab vist HEM-i maha laskma ja siis uuesti peale vast saab korda sellega.
                    Mul praegu see trial versioon 11 päeva alles ei tea kui uuesti installin mingit jama ei tule sellega või, et nagu ei annagi enam trial versiooni.
                    Krt ei taha enne ära ka osta kui korda saab enda arvutis.
                    Paroolid ja kasutajanimed vist samad panema mis enne.

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #55
                      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                      Algselt postitas ranka
                      HEM ei tööta prima turniiridega.
                      töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                        Algselt postitas runnar
                        töötab. võtad table manageris table->table finder, seal on unattached table'd, vead selle punase kastikese enda turniiri laua peale, klikkad nimekirjas selle laua nimele ja paned OK

                        Ooooooooooh! Thanks!

                        Ma ei teadnudki seda enne! Tytytytytytytyyt

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                          VEELKORD TÄNUD RUNNAR!!!!!!

                          Jään sulle pargis õlle sisse :) TYYYYYY

                          Comment

                          • runnar
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 740

                            #58
                            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                            sobib

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #59
                              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                              ehhee.. eile sain ka omale siis HEMi installitud ja vaatasin siis seadistamise videot... ma arvan et video oli liiga pikk.. sa rääkisid mitu korda sama asja üle + peaaegu nagu arvuti algõppe kursusel.. palju ei puudunud vist, et sa oleksid hakanud seletama ka mis folder on vms:-)

                              aga muidu kasulik video.. nägin ära mis ma eelmine kord valesti tegin, et mul asjad tööle ei hakanud... nüüd ootaks siis võibolla miskit õpetavat videot, kuidas miskit statide konfimist teha või mis state oleks hea vaadata ja miks ja kuidas enda analüüsi teha.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #60
                                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                                [img width=640 height=400]http://img389.imageshack.us/img389/1912/hemlz4.png[/img]
                                [img width=640 height=20]http://img389.imageshack.us/img389/hemlz4.png/1/w640.png[/img]

                                Vaikimisi viskas mulle ette Encoding(server) WIN1252 ja Client WIN1252 aga nagu näha annab veateate-The selected encoding is not valid for the chosen locale.
                                Panin siis nagu vasakul näidises näidatud Encoding SOL ASCII ja Client WIN1252.Sain sealt küll edasi aga edasi installimisel viskas ikkagi errori kusagil ette.Ma kardan, et siin võib viga olla, et edasisel installimisel errorit viskab.Mida teie sinna panite.
                                Errori veateade siis selline-createdb: could not connect to database postgres: could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061)
                                Is the server running on host "localhost" and accepting
                                TCP/IP connections on port 5432?
                                Uhhh pea huugab juba paluks abi.

                                Comment

                                Working...