Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Algselt postitas gert23
    kõigepealt tänud sulle ranka video eest! sain selle järgi HEMi tööle. HUD kuvab ka kenasti, kuid kahjuks minu enda statse enam ei näita. Enne näitas, kuid kadu siis ära, kui määrasin enda Heroks. Kuidas ma oma statsid tagasi saaks laudadele?
    HEM->HUD Options->Player Preferences, avanevas aknas on lahter "Disable Hero in HUD", kui tolle ees on linnuke võta see ära. Kui linnukest ei ole, siis viska post uurime edasi.

    Comment

    • gert23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #92
      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

      Algselt postitas ranka
      HEM->HUD Options->Player Preferences, avanevas aknas on lahter "Disable Hero in HUD", kui tolle ees on linnuke võta see ära. Kui linnukest ei ole, siis viska post uurime edasi.
      linnukest pole, any ideas are welcome

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #93
        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

        Algselt postitas gert23
        linnukest pole, any ideas are welcome
        Paluks lauast, koos HUD'i stattidega screenshoti.

        Comment

        • gert23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #94
          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

          mhhh, tegin screenshoti ära, aga ma nii dumba, et ei oska siia foorumisse seda ülesse panna :( tänan, et üldse viitsid nii tyhise probleemiga tegeleda

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

            Uploadi pilt kuhugi ja anna pildi aadress,.

            Comment

            • gert23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #96
              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #97
                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                Su enda statid on üleval vasakul nurgas
                Lohista nad sealt enda juurde :)

                Comment

                • gert23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #98
                  Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                  tnx mees!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                    Algselt postitas olavike
                    Su enda statid on üleval vasakul nurgas
                    Lohista nad sealt enda juurde :)
                    sellepärast ma screenshoti küsisingi, et selles veenduda :D

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #100
                      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                      ma tegin selle video j2rgi eks, aga mul ei leia hemm laudu ylesse:S

                      mis viga v6ib olla?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #101
                        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                        Algselt postitas K2snakas
                        ma tegin selle video j2rgi eks, aga mul ei leia hemm laudu ylesse:S

                        mis viga v6ib olla?
                        Kas statid HEMi tulevad ja lauda HUD ei kuva? Kui nii, siis võta Table Manager ja sealt table finder ning lohista leitud lauda need statid.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #102
                          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                          hud lauas kyll ei kuva:S aga eks yritan kuidagi:)

                          hmm yritasin teha naq soovitasid eks see table finder, vajutan selle peale siis l66b k6igepealt v2ikse lahtri ette kus kirjutab "I can not find any unattached hands.Please wait untile the Manager has imported some." ja peale seda ikkagi ei leia midagi:S

                          2it2hh abi eest sain l6puks korda:)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #103
                            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                            Algselt postitas K2snakas
                            hud lauas kyll ei kuva:S aga eks yritan kuidagi:)

                            hmm yritasin teha naq soovitasid eks see table finder, vajutan selle peale siis l66b k6igepealt v2ikse lahtri ette kus kirjutab "I can not find any unattached hands.Please wait untile the Manager has imported some." ja peale seda ikkagi ei leia midagi:S

                            2it2hh abi eest sain l6puks korda:)
                            No siis oli auto import folder määramata pakun ;D

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #104
                              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                              Vista omanikele: Triobeti käte importimisel subfolderite kasutamisel mul HEM tööle ei läinud. Ilma subfolderiteta oli kõik ok...


                              L.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #105
                                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                                Algselt postitas TIGRANO
                                No siis oli auto import folder määramata pakun ;D
                                ei m22ratud oli RANKA video j2rgi m22rasin 2ra:)

                                ikka oli see et pidi k2sitisi laua n2itama ette.. alguses see millegip2rast ei toiminud aga tegin hemmile resa ja siis sain:)

                                Comment

                                Working...