Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide
Tere farik666!
Jube kummaline probleem sul :S
Proovi nii, et pane statid paika ja siis seal table manageri lauas võta File->Save Positions. Saan aru, et tegelikult sul kõik korras (et mänguliselt ei sega) aga mulle meeldiks, kui oleks kõik täitsa korras. Nit noh :)
Ilusat päeva jätku,
Ranka.
Algselt postitas farik666
Jube kummaline probleem sul :S
Proovi nii, et pane statid paika ja siis seal table manageri lauas võta File->Save Positions. Saan aru, et tegelikult sul kõik korras (et mänguliselt ei sega) aga mulle meeldiks, kui oleks kõik täitsa korras. Nit noh :)
Ilusat päeva jätku,
Ranka.
Comment