Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

    Algselt postitas farik666
    sain selle juba kuidagi käima.. ei jõudnud postitada siia.. kuigi mul näitab HEM all keskmine laud "table7" ja toimib nii et kui maha istun siis jookseb kõik paika.

    muidu kui lauad niisama lahti siis viskab ikka kõik statsid suvaliselt (mitte mängija nime juurde)
    Tere farik666!

    Jube kummaline probleem sul :S

    Proovi nii, et pane statid paika ja siis seal table manageri lauas võta File->Save Positions. Saan aru, et tegelikult sul kõik korras (et mänguliselt ei sega) aga mulle meeldiks, kui oleks kõik täitsa korras. Nit noh :)

    Ilusat päeva jätku,
    Ranka.

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #17
      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

      Ei mõju midagi.. katsetand siin igatpidi.. ja ikka loobib statsid random kohtadesse laual. Selles suhtes on küll natuke ikka jama kui võtan iga kord 4 lauda ja pean hakkama kõike paika sättima..

      Proovisin relaunch hud'i ka a see ei tee midagi..võtab ära ja paneb tagasi ainult.. proovisin ka et peatan importimise ja panen uuesti importima.. sama seis..

      Kas HUD popup configurationi alt ei peaks midagi tegema?

      EDIT: save position salvestab küll ära mul kohad kuhu statsid paigutand olen eelnevalt aga vale mängija juurde kuvatakse ikka statsid.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

        Algselt postitas farik666
        Ei mõju midagi.. katsetand siin igatpidi.. ja ikka loobib statsid random kohtadesse laual. Selles suhtes on küll natuke ikka jama kui võtan iga kord 4 lauda ja pean hakkama kõike paika sättima..

        Proovisin relaunch hud'i ka a see ei tee midagi..võtab ära ja paneb tagasi ainult.. proovisin ka et peatan importimise ja panen uuesti importima.. sama seis..

        Kas HUD popup configurationi alt ei peaks midagi tegema?

        EDIT: save position salvestab küll ära mul kohad kuhu statsid paigutand olen eelnevalt aga vale mängija juurde kuvatakse ikka statsid.
        Tervist farik666!

        Hm... Ma ei ole kindel kas see aitab aga kas sul Hero nimi on paika pandud? Kui ei tea millest jutt või kui ei mäleta siis: HEM->Hud Options->Setup Hero Names, seal avanevas aknas vajuta Add nupule, otsi oma TrioBet'i screen name. Kui tehtud pane kinni, restardi HEM ja proovi uuesti.

        Anna teada, kas aitas.

        Kena õhtu jätku,
        Ranka.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #19
          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

          Mitu korda sulle päevas öeldakse et sa oled geenius???

          Hero nimi ei olnd tõesti seadistatud..kuigi uue HEM'i installimisel oli see vajakohe alguses paika panna ja olmaarust ka tegin seda..
          Nüüd töötab õigesti..

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

            Algselt postitas farik666
            Mitu korda sulle päevas öeldakse et sa oled geenius???
            O

            Algselt postitas farik666
            Hero nimi ei olnd tõesti seadistatud..kuigi uue HEM'i installimisel oli see vajakohe alguses paika panna ja olmaarust ka tegin seda..
            Nüüd töötab õigesti..
            Vähemalt saime probleemist jagu :) Teinekord oleme targemad ja oskame uusi kasutajaid selle kohapealt aidata!

            Edu laudades!

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #21
              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

              Ma ei tea, kas sellest kuskil juttu on olnud, aga ei leidnud igal juhul.
              Teemaks siis EUR/USD kurss jne.
              Hetkel vähemalt näitab HEM mul trio puhul kõik lauad USD laudadena. Testi mõttes mängisin mõned käed ka EUR lauas ja nüüd report näitab mulle, et ka see oli USD ja liisab tegelikult üldseisu valesti kokku ju.
              Mida ja kas selle vastu üldse ette võtta?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                Nope.



                Ja sinu küsimusele vastus HEM supporti poolt:

                Algselt postitas HEM support
                This is at the top of our ToDo-List
                Ja kui see feature olemas, siis pead exportima käed ja uuesti importima.

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #23
                  Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                  Nii ja nüüd järgmine HEM teema.
                  Turnade puhul näitab ta samuti statistikat käte kaupa.
                  Aga kas kuskilt saab statistikat ka buy-in/prize kaupa?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                    Seda ei oska öelda, kuna ise turniiridega ei tegele.

                    Comment

                    • Realist
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 28

                      #25
                      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                      Norm video :)
                      Video/õpetus HEM-i HUD-i seadistamiseks oleks väga teretulnud.

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #26
                        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                        Algselt postitas Realist
                        Norm video :)
                        Video/õpetus HEM-i HUD-i seadistamiseks oleks väga teretulnud.
                        Mis seadistamisi sa üldse silmas pead nüüd?

                        Comment

                        • Realist
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 28

                          #27
                          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                          Midagi üldis. No milliseid state kuvada, miks ja kuidas neist aru saada. Popup ekraanid jne.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                            Algselt postitas Realist
                            Midagi üldis. No milliseid state kuvada, miks ja kuidas neist aru saada. Popup ekraanid jne.
                            See saab lähitulevikus tehtud :)

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #29
                              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                              Algselt postitas Realist
                              Norm video :)
                              Video/õpetus HEM-i HUD-i seadistamiseks oleks väga teretulnud.

                              Master poker with 1,800+ free training videos from WSOP champions. Cash games, tournaments, PLO, strategy & more.

                              Comment

                              • Realist
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 28

                                #30
                                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                                See 6maxi kohta minu teada.

                                Comment

                                Working...