Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Nagu pealkirigi ütleb siis selles videos õpetan seadistama HEM'i (HoldemManager) Auto Import funktsiooni ja näidis toaks on Unibet.com (üks tuba prima võrgus). Kui kellegil on küsimus või keegi ei saa millestki aru, siis paluks küsida.

    Ja unustasin videos öelda - kui Te muudate stattide asukohta laual, siis Table Manager'i aknas salvestage stattide asukohad ära - File->Save Positions.

    Ja kellele ei meeldi flash siis võite salvestada sama video arvutisse (parem click lingil ja save as või save target as): http://arion.pri.ee/ranka/HEM_IMPORT.wmv

    NB! Flash enam ei funka
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    BUMP! Video liigutatud siia!

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #3
      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

      Tänud Ranka, uurin hiljem nats :)

      Comment

      • madman07
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 22

        #4
        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

        Good! Ootame uusi videosi hem-i seadistamisest just stattide osas-mul praegu see trial versioon--ei teagi mis mul managerist peale 15 päeva järgi jääb..ühesõnaga esimest päeva näpin seda asjandust--eriti veel ei jaga aga viitsütikuga miinid said ikke maha pandud ;D

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #5
          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

          oeh mul on hudiga mingi kamm, ühes 10ses lauas panen paika kuskohas kastid asuvad, avan teise laua, kastid on positsioonilt õiges kohas, kuid nimed on sees valed :(

          Comment

          • broadcast
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 143

            #6
            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

            Triobetiga sain ilusti tööle HEM-i! Thanks! :)

            Aga kas Pacificu jaoks ja Ongame jaoks tuleb lisaks osta veel Hand Grabber? Tundub ,et pacificuga ilma tööle ei hakka. :-\

            E: kirjavead....

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

              Algselt postitas AshrakWhite
              oeh mul on hudiga mingi kamm, ühes 10ses lauas panen paika kuskohas kastid asuvad, avan teise laua, kastid on positsioonilt õiges kohas, kuid nimed on sees valed :(
              Kas sa kasutad oma pokkerikliendis "Prefered Seati" (ehk eelistatud kohta lauas)?

              Kui jah siis: HEM->Hud Options->Seating Preferences, vali oma pokkerituba ning pane paika seatid, mida sa eelistad lauas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                Algselt postitas broadcast
                Tribetiga sain ilusti tööle HEM-i! Thanks! :)

                Aga kas Pacificu jaoks ja Ongame jaoks tuleb lisaks osta veel Hand Grabber? Tundub ,et pacificuga ilma tööle ei hakka. :-\
                OnGame jaoks ei ole vaja, Pacificu jaoks küll.

                Comment

                • AshrakWhite
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 666

                  #9
                  Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                  Algselt postitas ranka
                  Kas sa kasutad oma pokkerikliendis "Prefered Seati" (ehk eelistatud kohta lauas)?

                  Kui jah siis: HEM->Hud Options->Seating Preferences, vali oma pokkerituba ning pane paika seatid, mida sa eelistad lauas.
                  kuidas ma trios preffered seat panen?!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                    Algselt postitas AshrakWhite
                    kuidas ma trios preffered seat panen?!
                    Ava suvaline laud.

                    Siis üleval laua paremal nurgas on. MENU->Options. Avaneb uus aken ja kõige viimane lahter, Seating, kus määrad iga lauatüüpis (10, 8, 6, 5, 2) oma istumis koha. Kui mõnda kohta muudad, siis anna sama koht ka HEM'ile.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #11
                      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                      ma topin alati et store for 99999999 days

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #12
                        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                        sa võiks veel teha mõne video HUDi seadistamisest... holdem manageri player prefences ja sealt näiteks kuidas neid color rangesid paika sättida..

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #13
                          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                          Algselt postitas ranka
                          Ava suvaline laud.

                          Siis üleval laua paremal nurgas on. MENU->Options. Avaneb uus aken ja kõige viimane lahter, Seating, kus määrad iga lauatüüpis (10, 8, 6, 5, 2) oma istumis koha. Kui mõnda kohta muudad, siis anna sama koht ka HEM'ile.

                          HEM'i saab valida ainult mingit numbrit..... ei oska välja lugeda mitmes see peaks olema kui istud all kõige keskel..

                          A sellega on see probleem ka veel, et kui hud tuleb lauale, ja ise istud alles hiljem maha, siis kogu hud liigub õigete nimede kohalt ära

                          üldse suht loobib HUD'i nii nagu tahab... teen ma midagi valesti?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                            Tervist farik666!

                            Algselt postitas farik666
                            HEM'i saab valida ainult mingit numbrit..... ei oska välja lugeda mitmes see peaks olema kui istud all kõige keskel..
                            Selleks ava jälle suvaline laud, vaata üks käsi ära ning ava graafiline hand history. Seal chat boxis on näha, kellel on mis stack ja mis numbriga kohal istub (joonisel tähistatud punase ringiga).

                            [img width=800 height=656]http://arion.pri.ee/pildid/pildid/seatid.JPG[/img]

                            Nagu jooniselt selgub on Full Ring laua puhul (muude laudade puhul kasuta minu etteantud õpetust) alumine keskmine koht numbriga 5. Seega HEM->HUD Options->Seating Preferences aknast valid pokkeritoaks Prima ja 10-max istme numbriks 5.

                            Algselt postitas farik666
                            A sellega on see probleem ka veel, et kui hud tuleb lauale, ja ise istud alles hiljem maha, siis kogu hud liigub õigete nimede kohalt ära.
                            Seda sellepärast, et sul ei ole HEM'is kohad õigesti paika pandud. Kas on HEM'ile antud vale koht või siis pole HEM'ile midagi öeldud aga softis oled valinud omale uue koha.

                            Algselt postitas farik666
                            üldse suht loobib HUD'i nii nagu tahab... teen ma midagi valesti?
                            Proovi eelmainitud juhendeid. Kui ikka tõrgub, siis anna teada. Kui korda said siis anna ka teada!!

                            Parimat soovides,
                            Ranka.

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #15
                              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                              sain selle juba kuidagi käima.. ei jõudnud postitada siia.. kuigi mul näitab HEM all keskmine laud "table7" ja toimib nii et kui maha istun siis jookseb kõik paika.

                              muidu kui lauad niisama lahti siis viskab ikka kõik statsid suvaliselt (mitte mängija nime juurde)

                              Comment

                              Working...