Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

    Algselt postitas Realist
    See 6maxi kohta minu teada.
    HUD'i seadistamise koha pealt ei ole erilist vahet kas sa mängid 6-maxi või full-ringi.

    Comment

    • Realist
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 28

      #32
      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

      Seda küll. Tegelikult on endal rohkem vaja FLingi statte. Nt. VP$IP Loose, middle, agro piire. No seda ma tean aga teiste vajalike kohta.
      Valetan, arusaama sellest oleks tarvis :D

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #33
        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

        loe teemat..

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #34
          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

          viimasel ajal on triobeti startup mingi 3-4 minutit... kas see võib tuleneda HEM'ist ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

            Algselt postitas farik666
            viimasel ajal on triobeti startup mingi 3-4 minutit... kas see võib tuleneda HEM'ist ?
            arvan, et mitte. Aga hooajati (miski nädalas korra) viska GameHistory.dat fail ära. See peaks oluliselt TrioBet'i startupi kiirendama.

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #36
              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

              Kust saada HEM'i trialit, mõtlesin, et prooviks kah asja ära, seal nende ametlikul lehel nagu ei näinud..

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                Algselt postitas Dzuu
                Kust saada HEM'i trialit, mõtlesin, et prooviks kah asja ära, seal nende ametlikul lehel nagu ei näinud..
                www.holdemmanager.net sealt downloads ja Download Hold'em Manager 1.06.03h Full Setup.

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #38
                  Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                  Algselt postitas lenC
                  www.holdemmanager.net sealt downloads ja Download Hold'em Manager 1.06.03h Full Setup.
                  Just just. Esimesed 15 päeva pole vahet kas sul on trial või täisversioon :) Aga tegelt pole seda 15 päeva vajagi. Piisab 1-2 päevast ja asi selge, et ilma selleta sa enam hakkama ei saa :P Kohene sõltuvus tekib :D

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #39
                    Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                    Väga kõva, sain kah asja tööle. Nüüd võiks tulla video stattide kohta, mis mida tähendab ja nende seadistamise. See oleks väga hääää :)

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #40
                      Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                      Väga hea! Kui HEMi ära võtan lõpuks, siis kasutan.

                      Irw oli ka "hand Heystory for the last dirty days"

                      HUD Player preferences on ka võimalus salvestada? Ettepanek oleks, et kui teete HUDi häälestamise kohta videot, siis panete preferences faili ka kaasa, sest see ehk oleks abiks, kui kõigil edaspidi samad (default) statid, saaks screenshote panna ja kõik saaksid kohe aru, mis stattidega tegu.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                        Algselt postitas kilu6
                        Väga hea! Kui HEMi ära võtan lõpuks, siis kasutan.

                        Irw oli ka "hand Heystory for the last dirty days"
                        :) I are estonian, not englishman! :)

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #42
                          Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                          Probleem PokerStarsiga.... HEM'i kuvab HUD'i ilusti, aga käsi ei impordi... st. trackida ei saa Starsist kõik confitud ilusti ja HEM'st ka omaarust..

                          tegin selle järgi: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

                          EDIT: asi korras.. olin unustand HEM'st playerit vahetada.. prima omast starsi omaks..

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #43
                            Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                            Ei tea, kas HEM'is saab valida ka mitu playerit korraga??? Ses mõttes, et üks mängija aga kõik võrgustikud... ma kolisin üle starsi ja sealt nii vähe käsi, et kui soovin vaadata prima+starsi omi mõlemaid..on mingi nipp??

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #44
                              Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide

                              Algselt postitas farik666
                              Ei tea, kas HEM'is saab valida ka mitu playerit korraga??? Ses mõttes, et üks mängija aga kõik võrgustikud... ma kolisin üle starsi ja sealt nii vähe käsi, et kui soovin vaadata prima+starsi omi mõlemaid..on mingi nipp??
                              Loo üldine Alias ja pane sinna alla konkreetsed enda kasutajanimed (näiteks Alias = Marek Murakas, selle külge poogid [Add Player] Stars nickname Superduper ja Prima nick AceKingFlop). Õige koht on: Options - Player Aliases.


                              Olgu mainitud, et hiljem stattide kuvamisel vali ikka Alias (Marek Murakas) ja mitte siis konkreetne kasutajanimi.

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #45
                                Re: Video: HoldemManager - Käte importimise seadistamine (Prima võrgustiku näide)

                                Tere.
                                Sai ka siis hem alla tõmmatud.Väga bro asi tundub olevat.
                                Jama selles, et kõik jookseb ilusti-kuvab statistika lauda ja players alt näen palju käsi mängitud ja muud statistikat enda ja teiste mängijate kohta aga cash gamesi alla ei tule ühtegi kätt.
                                Täitsa alguses kui seadistasin triobeti siis tõmbas cash gamesi alla mingi 36 kätt ja miinust täpselt 50$.Limiidiks ka siis NL50naljakas.
                                Ja nüüd kui olen mänginud ei tule mitte midagi juurde.
                                Mängisin nii ladbrokesis kui trios ja sama värk mõlemaga playersi alla tuleb cash gamesi alla mitte midagi.
                                Cash gamesi alt graafik ei muutu 50$miinust kogu aeg, session ainult üks session ja kuupäevaks seal 10-16-07.
                                Kas võib viga olla installimises, vahepeal hakkas mulle ikka täiega näkku panema installimisel.
                                Sai nagu mingi jupp ära installitud vajutasid finish ja siis hüppas uuesti seesama aken ette mille just olin installinud, et hakka nüüd uuesti ja nii mitu korda.Või viga ikka minu seadistustes.
                                Hää video oli ranka.
                                Ei tea kuidas ma senimaani oma PO-ga hakkama olen saanud.

                                Comment

                                Working...