*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #406
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kes pastailaa mainis kasvõi kordki selles postis sinu nime? miks ennast nii puudutatuna tunned ?

    E: sry my bad. kui sa ennast heidikuna tunned siis ilmselt oli sulle suunatud jah.
    Last edited by udikaz; 11.04.12, 12:43.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #407
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      "kuidas küla koerale..."? kui sa meenutada viitsid, siis minu tagakiusamine ja mõnitamine hakkas pihta sellest, et proovisin Codeccile nõu anda kui ta downswing oli ja soovitasin nõrgemate vastaste, mitte igaühe vastu mängida. siis teine teema oli see, kui ma julgesin propageerida ausat mängu ja pokkeritoa reeglite järgimist (PokerStarsi TOS ja PokerTabelRatings), mille peale järjekordselt välja naerdi ja pikalt saadeti. ja kõige tipuks süüdistas keegi mind väga selgesõnaliselt selles, et ma olin oma kasutajanime kopeerinud Codecci teema pealkirjast ("There is a new sheriff in Omaha town") ja kui ütlesin talle, et millegipärast ma olen kasutajaks registreerunud juba enne selle teema loomist ja lubasin tema kohta ka sama pastakast välja imetud laimu levitada ("kuidas küla koerale..."), siis moderaatorid astusid vana kasutaja ringkaitsesse ja kustutasid kõik seda minu laimamist käsitlevad postid ilma et oleks nõutud talt minu ees avalikku vabandamist või midagi.

      nii et vaata peeglisse ja meenuta mis järjekorras asjad tegelikult toimusid enne kui targutama ja isa mängima kukud.
      Ei soovi väga mingit draamat üles keerutada, aga kui ise millegagi seotud oled ja seda hiljem korrektselt ei mäleta, ära pigem sõna võta.
      Tegelikult oli asi siiski nii, et keegi (minuteada mitte Codecci) küsis sinult umbes poolnaljaga: "Kas sa tegid oma kasutaja selle päeviku pealkirja järgi?". Selle peale lubasid aga sina lubasid pool Internetti täis kritseldada sellest, kuidas küsimuse küsinud kasutaja pettur, varas ja midaiganes muud halba veel on. Hiljem kustutati need postitused sealt ära, mis sinu alutsetud ähvardused olid.

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #408
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Vahetaks nüüd lõpuks teemat ja lõpetaks selle nokkimise ära:)
        Kellegil olympicu kohta ka lähemalt uudiseid on? Nimelt panin tähele, et olympic kolib bravo lounge vanadesse ruumidesse, kas sinna tuleb mõni laud ka? bj, rulll või isegi pokker.
        Jutt käib siis pärnust.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #409
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Williamsi vormel-1 tiim on palganud testsõitjaks šotlannast DTM-sarja sõitja Susie Wolffi, kellest saab Marussia testpiloodi Maria de Villota kõrval teine naispiloot sarjas.


          lol jaaa.. muidugi ei olnud abielu palkamise taga.

          Comment

          • Trapface
            Jube Noob
            • Feb 2012
            • 197

            #410
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
            Vahetaks nüüd lõpuks teemat ja lõpetaks selle nokkimise ära:)
            Kellegil olympicu kohta ka lähemalt uudiseid on? Nimelt panin tähele, et olympic kolib bravo lounge vanadesse ruumidesse, kas sinna tuleb mõni laud ka? bj, rulll või isegi pokker.
            Jutt käib siis pärnust.
            Pajumaa ütles PN foorumis Olympicu teema all, et " Pärnu uues kasiinos paneme pokkeriturniirid käima."
            Äkki käib selle kasiino kohta

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #411
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
              Neljapäeval tellisin omale TEA kirjastusest raamatu ja pole veel kätte saanud,kas siis nende pühade pärast või mis? Kellelgi kogemusi sealt tellimise,tarneajaga?
              kas ma olen ainukene kes on sealt raamatu tellinud ja pole seda kuue päeva jooksul veel kätte saanud?

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #412
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/f....d?id=64236407

                lol jaaa.. muidugi ei olnud abielu palkamise taga.

                Ise ka just trahvesin peale ja mõtlesin sama.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #413
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  täitsa ****** kaua yks inimene jõuab sellest PTR'st soiguda .. mis sul viga on? tahad maailmaparandaja olla? mine aafrikasse vabatahtlikuks sel juhul

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #414
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                    kas ma olen ainukene kes on sealt raamatu tellinud ja pole seda kuue päeva jooksul veel kätte saanud?
                    Helista/kirjuta ja küsi vms.

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #415
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      hästi elame,hiljemalt järgmise nädala algul saan kätte,never ei telli enam internetist....

                      Comment

                      • MTTSNG
                        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                        • Sep 2011
                        • 621

                        #416
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                        hästi elame,hiljemalt järgmise nädala algul saan kätte,never ei telli enam internetist....
                        Alati ju ei pruugi raamatut hetkel saada olla vms, kui väga kiire on sellega, tuleb küsida kaua tarneaeg on.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #417
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          EPIC! :D
                          [YOUTUBE]316AzLYfAzw[/YOUTUBE]

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #418
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Kas seda Fluxi kuidagi dünaamilisemalt saab sättida? Praegu tundub olevat nii, et on ainult 2 režiimi ja üleminek pole nagu üldse sujuv.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #419
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Just In Keiss, küsin siin ka. Ega keegi homme Tartust Rakvere poole liikumas pole? Vaja sinna saada, aga liinibusside graafik on natuke kehv ja autoga ei saa minna kuna ühe teise liiklusvahendiga on vaja tagasi sõita

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #420
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                "change lightning" alt midagi saab sättida.

                                Comment

                                Working...