*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #436
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Praegu mingi paus vist. Eeldan, et seal kaarte ei ole näha? Muidu vast lauas olevad mängijad vaataksid otse laivist oma telefonidega toimuvat mängu :D
    Näidatakse kaarte ka, mäng käib jälle btw.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #437
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
      ei ole saatnud ,vabsee imelik case on ,live support ütles:for your problem we need to complete a ticket which require username and password,kuigi enam saididel on selline policy: xxxxxxx and its representatives will NEVER ask you to reveal your password
      Obv ära saada, nad saavad seda ise ka vaadata, kui vaja on.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #438
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        See prooviplommi valu läheb alati üle imo. Mul oli mingi aasta aega prooviplomm alles hiljuti, üle kuu andis korra tunda ja kadus jälle.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #439
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Tore oleks yep, ta otseselt ei valuta, aga rõvedalt tuikab nagu vms.
          Poolteist kuud ei olnud midagi ja lampi hakkas.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #440
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Kui nägu paiste peaks minema siis on juba põletik ja mäda või midagi sees. Aga üldiselt nelk on ülikõva asi hambavalu vastu. Mul tuli purihambast plomm välja ja kuna oli kooli lõpetamise kiire aeg siis ei viitsinud hambaarsti juurde kohe minna. Insta lõi põletik sisse ja nägu paiste. Lõin hambaaugu nelki täis ja see tuimestas kõik närvid ära sealt. 200% parem kui valuvaigistid.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #441
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Pidin juba enne voodisse minekut nelki panema, aga rohud olid sees siis juba ja valu pold enam nii tugev. Kui hommikul veel peaks valutama siis testin ära, siin kell pool 2 öösel, lugesin 2+2 mingit teemat paar h http://forumserver.twoplustwo.com/34...story-1190667/
              und

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #442
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Maailma läbi aegade edukaim pokkerimängija Erik Seidel on teeninud live-turniiridel 16,89 miljonit dollarit ehk umbes 12,9 miljonit eurot auhinnaraha, kirjutas PokerNews.ee.


                Hommikuseks lugemiseks :)

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #443
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Vastikud ebatäpsed soperdised mida see delhvi pokkerirubriigis kirjutab. Üritatakse vägisi lolle mängima saada

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #444
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Keegi kunagi postitas siia sellise lingi nagu www.sportsdirect.com (vist oli alaska, aga pead ei anna). On sealt keegi midagi tellinud ja oskab tarneaegade kohta kommenteerida?

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #445
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Keegi kunagi postitas siia sellise lingi nagu www.sportsdirect.com (vist oli alaska, aga pead ei anna). On sealt keegi midagi tellinud ja oskab tarneaegade kohta kommenteerida?
                      Olen tellinud. Täpselt nädalaga tuleb. Tuuakse ilusti ukse taha ära.

                      Comment

                      • Trapface
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 197

                        #446
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Keegi kunagi postitas siia sellise lingi nagu www.sportsdirect.com (vist oli alaska, aga pead ei anna). On sealt keegi midagi tellinud ja oskab tarneaegade kohta kommenteerida?
                        Minu naiskolleegid tellivad sealt peaaeegu iga kuu midagi. Kõik nii nagu Svenza mainis.

                        Comment

                        • valustyng
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 450

                          #447
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Ise ootan 3ndat nädalat sealt pakki. Praegu mingi 10 riiki läbi kolanud, mitu korda on vales keskuses olnud jne.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #448
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Tänud.

                            Mul endal pendib tellimus 3 päeva New Orderi all ja pole progressi olnud aga ju siis veel aega.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #449
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              lugesin seal kommentaare ja ...
                              pokkerisheriff pokkerisheriff on offline
                              12.04.2012 08:56
                              wtf!? kellegi arust, kes on selline argpüks, et ei julge oma kasutajanime alt kommenteerida, on ilgelt naljakas minu nime delfis levitada?

                              pastilaa, sina rääkisid siin sellest, et "heidikud" on ise oma hädades süüdi - kuidas sulle meeldiks näiteks, kui keegi sinu nime alt hakkaks kuskil delfis kommenteerima ja sinu vaadetega vastuolus teemat ajama? siin on antud juhul ilmekas näide jälle, kus mina pole midagi teinud ja keegi anonüümne irvitab ümbernurga täiesti lambist minu vaadete üle, promodes minu nime alt PTR-i. on see sinu arust normaalne? pean peeglisse vaatama ja ennast süüdistama jälle?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #450
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Keegi kunagi postitas siia sellise lingi nagu www.sportsdirect.com (vist oli alaska, aga pead ei anna). On sealt keegi midagi tellinud ja oskab tarneaegade kohta kommenteerida?
                                2 korda tellinud. Otse DHL-ga uksetaha nädalaga.

                                Comment

                                Working...