*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #256
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Vandalar, kui vana sa olid oma elu esimese ulmeka lugemise ajal?
    Ma tean, sul on mingi psühholoogi haridus, right? Paned diagnoosi mulle, right? Selline mulje on jäänud.
    Täpselt ei tea kui vana olin aga igatahes siis sai vaadatud selliseid multikaid nagu "Kolmanda planeedi saladus" ja "Klaabu kosmoses" ja "Hukkunud Alpinisti Hotell"

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #257
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Ma tean, sul on mingi psühholoogi haridus, right? Paned diagnoosi mulle, right? Selline mulje on jäänud.
      Täpselt ei tea kui vana olin aga igatahes siis sai vaadatud selliseid multikaid nagu "Kolmanda planeedi saladus" ja "Klaabu kosmoses" ja "Hukkunud Alpinisti Hotell"
      hukkunud alpinisti hotell ei ole muidugi multikas, aga täiesti vvaadav asi. Aarete saar on midugi lrgrndaarne asi. alpinistiga tegi grünberg muidugi asjad selgeks. ilma selle muusikata poleks seda filmi

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #258
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Vandalar, kui vana sa olid oma elu esimese ulmeka lugemise ajal?

        täpselt sama mõttetu küsimuse esitasin kunagin tolmuaffile. (palju maksap söögile lisand) mõttetu küss. poste tHAD SAADa?
        seened,seened,seemed. kell 00.15 võib nisama ka napsutada

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #259
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          The photograph was taken near Isla Mujeres, Mexico, during a feeding frenzy where more than 600 of the 40ft animals gathered to feed on tuna spawn.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #260
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Keegi seenelkäiguks taskunuga soovib?
            Aga palun
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Wenger Swiss Army Giant Knife

            Comment

            • tonis
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 334

              #261
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              http://www.dailymail.co.uk/news/arti...haleshark.html
              1 oudine tuli ära

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #262
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Keegi seenelkäiguks taskunuga soovib?
                Aga palun
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Wenger Swiss Army Giant Knife
                õige mees käib riisikaid korjamas ikka vanakooli väitsaga. seenelkäimiseks mõeldud väitsade arv varieerub sõltuvalt sellest kui professionaalse seenelisega tegemist on.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by pokkerisheriff; 08.04.12, 23:59.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #263
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  haters gonna hate.
                  Edu siis.
                  no offence, aga antud teemas sai asi alguse sinu kirjaoskamatusest ja kuna sa ise sellest veel aru ei saanud ja üle küsisid "wtf teil viga on", siis pole siin kohe kindlasti tegu hatemisega.

                  Sellega seoses tuli kohe meelde sarnane juhus siin foorumis kui kasutaja(võin eksida mõnede detailidega) kn5 kasutas paljude tähtede asemel numbreid ja sa ka kohe nn "haterid" omale kaela. Nüüd aga peaks vist kasutaja oma kirjastiili olema muutnud ja ei ole nagu ühtegi halvustavat vastust saanud.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #264
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    no offence, aga antud teemas sai asi alguse sinu kirjaoskamatusest ja kuna sa ise sellest veel aru ei saanud ja üle küsisid "wtf teil viga on", siis pole siin kohe kindlasti tegu hatemisega.

                    Sellega seoses tuli kohe meelde sarnane juhus siin foorumis kui kasutaja(võin eksida mõnede detailidega) kn5 kasutas paljude tähtede asemel numbreid ja sa ka kohe nn "haterid" omale kaela. Nüüd aga peaks vist kasutaja oma kirjastiili olema muutnud ja ei ole nagu ühtegi halvustavat vastust saanud.
                    Arusaadav aga ma küsisin ju, et kas rahad hakkama liikuma 9. või tuleb oodata 10. ?? Milleks offtopicu offtopicut lasta ja vastata lol?

                    Päris suur teema tehakse sellest, et ma kirjutasin '' 9sandal / 10nendal ''.
                    Samas okei mai viitsi seda teemat arendada, et hatega edasi mind ja mu kasutajanime :P. no problemz.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #265
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Arusaadav aga ma küsisin ju, et kas rahad hakkama liikuma 9. või tuleb oodata 10. ?? Milleks offtopicu offtopicut lasta ja vastata lol?

                      Päris suur teema tehakse sellest, et ma kirjutasin '' 9sandal / 10nendal ''.
                      Samas okei mai viitsi seda teemat arendada, et hatega edasi mind ja mu kasutajanime :P. no problemz.
                      Kas sa tõesti ise alljärgnevast lausest ei loe enda küsimusele vastust välja?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      6. - 9. aprillini ei toimi pankadevahelised euromaksed
                      Kas see tähendab, et 9sandal ka ei toimu veel ?
                      Et alles 10nendal võib oodata, et rahad üle läheks?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #266
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Kas sa tõesti ise alljärgnevast lausest ei loe enda küsimusele vastust välja?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Mine topi oma facepalm pilte mujale. Ma eeldasin, et 9. tavaline tööpäev ja et siis peaks ju tegelikult rahad liikuma hakkama juba. Aga no ju ma eksisin. Ootan suuremat summat oma kontole ja pikkjuttsittjutt aga mai tea, kas see sai korralikult teele pandud või ei.

                        Ma arvan, et aitab juba sellest teemast. Edu.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #267
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          Mine topi oma facepalm pilte mujale. Ma eeldasin, et 9. tavaline tööpäev ja et siis peaks ju tegelikult rahad liikuma hakkama juba. Aga no ju ma eksisin. Ootan suuremat summat oma kontole ja pikkjuttsittjutt aga mai tea, kas see sai korralikult teele pandud või ei.

                          Ma arvan, et aitab juba sellest teemast. Edu.

                          swedi lehekülg. ei tohiks jääda väga palju lahtiseid küsimusi, millal, miks,....

                          6. - 9. aprillini ei toimi pankadevahelised euromaksed

                          6. - 9. aprillini tähistab Euroopa ülestõusmispühasid. Et pühade tõttu on suletud üleeuroopaline arveldussüsteem TARGET2, sh ka selle Eesti osa, ei toimu 6. - 9. aprillini pankadevahelised ega rahvusvahelised arveldused.

                          Siseriiklikud arveldused eurodes

                          5. aprillil alates kella 17.20-st ja 6. - 9.aprillil tehtud siseriiklikud maksed võetakse küll vastu, kuid edastatakse saaja panka 10. aprillil.

                          Välisarveldused eurodes

                          5. aprillil eurodes tehtud ekspressmaksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka samal arvelduspäeval (05.04.2012), kiirmaksed ja Euroopa maksed järgmisel arvelduspäeval (10.04.2012), tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (11.04.2012).

                          9. aprillil eurodes tehtud ekspressmaksed, kiirmaksed, Euroopa maksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka järgmisel arvelduspäeval (10.04.2012) ja tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (11.04.2012)

                          Välisarveldused muudes valuutades

                          5. aprillil tehtud ekspressmaksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka samal arvelduspäeval (05.04.2012), kiirmaksed järgmisel arvelduspäeval (09.04.2012), tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (10.04.2012).

                          Juhul kui saaja- või korrespondentpanga asukohariigis on riigi- või rahvuspüha, võib makse liikumise aeg pikeneda.

                          Kõik Swedbanki pangasisesed maksed toimivad tavapäraselt ning samuti saab kiirelt ülekandeid teha mobiilimaksega.

                          Seetõttu soovitame pühade ajal tehtavad ülekanded planeerida varakult ning võimaluse korral kasutada pangasisest arveldamist.

                          Täpsema info leiate Eesti Panga kodulehelt aadressil http://www.eestipank.ee/pub/et/yldin...ussysteem.html.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #268
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            HAHAHA

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #269
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Proffid tegudele...

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #270
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                solid pwn

                                [YOUTUBE]dv_gOBi8Wpk[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...