Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Kes pastailaa mainis kasvõi kordki selles postis sinu nime? miks ennast nii puudutatuna tunned ?
E: sry my bad. kui sa ennast heidikuna tunned siis ilmselt oli sulle suunatud jah.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kes pastailaa mainis kasvõi kordki selles postis sinu nime? miks ennast nii puudutatuna tunned ?
E: sry my bad. kui sa ennast heidikuna tunned siis ilmselt oli sulle suunatud jah.
Comment