nii on.
*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Üritasin ka seda mängu jälgida, aga kommentaatorid ajavad lihtsalt oksele... Kui mõni pubi tahab , ma võin täispika Ott Leplandi " Kuula" algusest lõpuni esitada! Tra, mind nii huvitab!!!
Leidsin hea lahenduse samas, arvutist Barca mäng ja inglisekeelsed kommentaarid, telekast lihtsalt pilt ja Red Bullsi mäng.
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Camu leiab ise.Algselt postitas Fabulous Vaata postitustCamule leiti naine ära?
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Pidi jah linna minema naisega..Algselt postitas Fabulous Vaata postitustCamule leiti naine ära?
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
FYPAlgselt postitas emmimees Vaata postitustPidi jah linna minema naistega..
Confirmin. Camu ise räägib täpsemalt kui tahab.
Comment
-
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Saanud sama naljaga päris haige tünga.Algselt postitas vennike Vaata postitusttüng, värdjas! www.isms.ee
Comment
Comment