*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #391
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    kuidas te vanad olijad nii hästi uued kasutajad vanadega kokku viite?.. kui nüüd seda infot omada siis all that shit makes sense
    IP check?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #392
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      BDS=VisaHing
      Junken=Sass

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #393
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Üks xxx ees, teised riburada järgi.

        Originaalis peaks xxx asemel olema "loll" aga antud juhul on see siiski sobimatu, kuid ehk te taipate pointi ja oskate sinna ise õige sõna panna.

        Täis peaga muutun ma muidugi ise ka samasuguseks aga keegi pole täiuslik.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #394
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Kui ma ei meeldi, siis ip-bannige ja problem solved. Ma ei nuta ega hala aga ei saa lihtsalt aru mida mõned korralvad siin.
          12ahteteistkümnendal bännitakse,

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #395
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            backdoorsex, rohkem juttu Soome töökultuurist, BMW-dest, suhtedraamadest, venelastest ja 'Liked' tulevad nagu nõiaväel

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #396
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              IP check?
              sry, et ei ole huvitunud kellegi tuvastamisest ja ma ei usu et tavakasutajal see üldse võimalik on.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #397
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                backdoorsex, rohkem juttu Soome töökultuurist, BMW-dest, suhtedraamadest, venelastest ja 'Liked' tulevad nagu nõiaväel
                Jäid hiljaks pisut. Ca 30a pikkune bänn backdooril nüüd.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #398
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  lol 24 kasutajat railib teemat.
                  Miks VisaHing uue kasutaja tegi? Sass on Junken?...oijah.
                  IRL on Teil ka paar kasutajat?

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #399
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Loodetavasti on järgmine kasutajanimi silmale normaalsem vaadata.

                    //Pokkerisheriff loeb ka seda teemat. Kuidas sina küll nii vaikseks kogu selle asja keskel oled suutnud jääda?

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #400
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Suhte kerge ban, praegu nähtavate postidele tuginedes, ega düsgraafia ja/või madala lauba eest karistada saa.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #401
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Kasutaja ise tahtis, lihtsalt preventiivne ban enne hobustepornot.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #402
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Foorumi heidikute jaoks on mitu head vanasõna, mis elus alati abiks.

                          "Kuidas küla koerale, nõnda koer külale."'
                          "Mida külvad, seda lõikad.

                          Kindlasti mõnel "puudutatul" tekib tung haarata klaviatuur ja midagi stiilis "Mis asja ma siis teinud olen?" vastu hõisata. Pole vaja. Puhka ja mõtle parem vanasõnade üle. Järgmine kord proovi olla parem, kui varem...
                          "kuidas küla koerale..."? kui sa meenutada viitsid, siis minu tagakiusamine ja mõnitamine hakkas pihta sellest, et proovisin Codeccile nõu anda kui ta downswing oli ja soovitasin nõrgemate vastaste, mitte igaühe vastu mängida. siis teine teema oli see, kui ma julgesin propageerida ausat mängu ja pokkeritoa reeglite järgimist (PokerStarsi TOS ja PokerTabelRatings), mille peale järjekordselt välja naerdi ja pikalt saadeti. ja kõige tipuks süüdistas keegi mind väga selgesõnaliselt selles, et ma olin oma kasutajanime kopeerinud Codecci teema pealkirjast ("There is a new sheriff on Omaha town") ja kui ütlesin talle, et millegipärast ma olen kasutajaks registreerunud juba enne selle teema loomist ja lubasin tema kohta ka sama pastakast välja imetud laimu levitada ("kuidas küla koerale..."), siis moderaatorid astusid vana kasutaja ringkaitsesse ja kustutasid kõik seda minu laimamist käsitlevad postid ilma et oleks nõutud talt minu ees avalikku vabandamist või midagi.

                          nii et vaata peeglisse ja meenuta mis järjekorras asjad tegelikult toimusid enne kui targutama ja isa mängima kukud.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #403
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            :'D

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Kindlasti mõnel "puudutatul" tekib tung haarata klaviatuur ja midagi stiilis "Mis asja ma siis teinud olen?" vastu hõisata. Pole vaja. Puhka ja mõtle parem vanasõnade üle.
                            Sheriffs gonna sheriff.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #404
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              visahing aka bds vihkab mind vist nüüd ma tglt ei mõelnud üldse paha sellega,et ta võiks oma kirjavigadest ükskord lahti saada.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #405
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Kolmas kasutaja ka vast tulemata ei jää :D

                                Comment

                                Working...