Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #226
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Kõige parem foorumi teema üldse mida lugenud olen, ty john lihtsalt pean üles pumpama selle uuesti

    http://forumserver.twoplustwo.com/62...r-itt-1154410/

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #227
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Keegi sharkscope tahab kahepeale teha siis PM. Endal lõppeb 9h prst ära. 6€ per kauss, 150 searchi päevas.
      ma ei saa aru, miks on vaja siin foorumis avalikult mingeid pira-asju ajada - sharkscope account sharing, digiraamatute illegaalne paljundamine, pokertabelratings kasutamine mängimise ajal kui see on ilmselgelt keelatud. kas ausalt ei ole võimalik enam pokkerit mängida? mida te siis teeksite kui sharkscope ja pokertabelratings kinni pannakse? pooled HU mängijad lõpetaksid pokkeri mängimise vist üldse ära, sest ei julge ju tundmatu vastase vastu mängida kui ei saa kinnitust, et ta -20bb/100 pühapäevamängija on.

      hakake nüüd kõik rääkima, et "aga teised teevad ju kaaa" nagu üks teatud armastatud eesti poliitik (kes kunagi milleski süüdi ei ole) ennast igast olukorrast välja vabandab.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #228
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Lol sheriff. Pole kedagi veel ignore listi pannud, aga sina tõesti väärid seda esimest kohta.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #229
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Eile see akulaadimine oli ikka success mingis firmas. Hommiku näitas auto temp andur -31,5 ja auto insta käivitus .. sai yks 500km ring ka tehtud ehk nyyd rahu majas .. Tra mingi -35 öösiti pole päris normaalne ka enam, mis siberis on -55 v :D

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #230
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Räägime parem millestki toredast ka vahelduseks.
            15 veebruar saab esitada tuludeklaratsiooni.
            Kes palju tagasi saada loodab?
            Endal peaks see summa 200-400 vahele jääma, kuna täpselt arvutada ei oska.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #231
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Räägime parem millestki toredast ka vahelduseks.
              15 veebruar saab esitada tuludeklaratsiooni.
              Kes palju tagasi saada loodab?
              Endal peaks see summa 200-400 vahele jääma, kuna täpselt arvutada ei oska.
              Mille pealt seda raha tagasi saab ? Ei tea tuludeklaratsioonist mitte midagi. Ma 19, kas ma peaks ka sealt midagi saama ?

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #232
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Mille pealt seda raha tagasi saab ? Ei tea tuludeklaratsioonist mitte midagi. Ma 19, kas ma peaks ka sealt midagi saama ?
                inb4 sheriff.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #233
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  [YOUTUBE]pD0i3o5gnwQ&feature=related[/YOUTUBE]

                  solid vend

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #234
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    mul peaks nõks alla 250€ tulema tagasi.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #235
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Mille pealt seda raha tagasi saab ? Ei tea tuludeklaratsioonist mitte midagi. Ma 19, kas ma peaks ka sealt midagi saama ?
                      dno. ma käisin eestis 1 kuu tööl ja 1 kuu soomes eesti firma all.
                      Seega ma peaks vist enamuse tulumaksust tagasi saama. Ma vähemalt arvan, mis peakski olema kuskil 400 eur

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #236
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        [YOUTUBE]9RKMBo0QqpE#[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #237
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          eelmine aasta sain tuludeklaratsiooni tagastust 12k eeki. kuldsed käerauad 4tw!

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #238
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            IMO saab pokkermängija tulumaksu iga kuu või isegi nädal [tuntud ka kui rakeback]

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #239
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                              ma ei saa aru, miks on vaja siin foorumis avalikult mingeid pira-asju ajada - sharkscope account sharing, digiraamatute illegaalne paljundamine, pokertabelratings kasutamine mängimise ajal kui see on ilmselgelt keelatud. kas ausalt ei ole võimalik enam pokkerit mängida? mida te siis teeksite kui sharkscope ja pokertabelratings kinni pannakse? pooled HU mängijad lõpetaksid pokkeri mängimise vist üldse ära, sest ei julge ju tundmatu vastase vastu mängida kui ei saa kinnitust, et ta -20bb/100 pühapäevamängija on.

                              hakake nüüd kõik rääkima, et "aga teised teevad ju kaaa" nagu üks teatud armastatud eesti poliitik (kes kunagi milleski süüdi ei ole) ennast igast olukorrast välja vabandab.
                              Ma üritan kõik võimalikud edged lihtsalt ära kasutada. Pole ühtegi korda kuulnud, et keegi antud asjade kasutamise pärast oleks bannitud või karistada saanud või w/e. Kui need nii keelatud asjad oleks siis poleks siukseid saite olemaski.
                              Isegi erinevates videotes tuntud mängijate poolt soovitatakse kasutada ntx HEM-i, HUD-i erinevaid tracking saite jne, sest kui sa ei kasuta sa jätad lihtsalt osa edgest kasutamata. Need asjad on kõigile olemas kasutamiseks, keegi ei kasuta mingite debiilsete põhimõtete pärast siis nende oma asi.

                              Võta aeg maha ka vahepeal mees. Foorum on olnud olemas 2008a lõpust saadik, kellegil pole siukse asjaga probleem olnud veel.
                              Chill out seriously.
                              Last edited by qbj0hn; 05.02.12, 16:18.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #240
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                [YOUTUBE]9RKMBo0QqpE#[/YOUTUBE]
                                sick!!!

                                peale vid lõppu vaatasin kommentaare ja esimeste seas oli
                                "My hands are now sweaty, thanks alot! "
                                siis avastasin et enda käed ka nagu krrani alt just

                                Comment

                                Working...