Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #241
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    sick!!!

    peale vid lõppu vaatasin kommentaare ja esimeste seas oli
    "My hands are now sweaty, thanks alot! "
    siis avastasin et enda käed ka nagu krrani alt just
    Endal juhtus sama kui kunagi seda vaatasin

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #242
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Btw sheriff kas su kasutajanimi on 2+2 Kevmode? http://www.youtube.com/watch?v=QeZFf..._order&list=UL

      alates 0:31. See mees toodab taoliseid asju igas teemas.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #243
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!



        Räigem kindlustuspauk ikka see soome crash on.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #244
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Metsik kari idioote.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #245
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Btw sheriff kas su kasutajanimi on 2+2 Kevmode? http://www.youtube.com/watch?v=QeZFf..._order&list=UL

            alates 0:31. See mees toodab taoliseid asju igas teemas.
            ei ole. kusjuures ma alles üleeile vist teadvustasin tema olemasolu, sest seal on mingi teine kasutaja kevmath vist, kellest arvasin et räägitakse (kevmath on kuulsam ja vanem tegija). sellele kevmodele ei meeldinud vist, et mobiiltelefoni live-poker lauas mängu ajal kasutati või midagi?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #246
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              See sama tüüp yep.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #247
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                Kõige parem foorumi teema üldse mida lugenud olen, ty john lihtsalt pean üles pumpama selle uuesti

                http://forumserver.twoplustwo.com/62...r-itt-1154410/
                Lugesin läbi. Väga inspireeriv. Hea mõelda, et olen veel noor ja kõik taolised tripid on veel ees :D
                Sellised asjad juhtuvad ainult pokkerimängijatega imo, sest nemad on piisavalt rikkumata ja lapseliku/gambleri mõttemaailmaga ning omavad samas piisavalt raha, et midagi taolist ette võtta lol
                ChuckBassi teema on parem tho imo.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #248
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Üleile lugesin peale sessi 6h Pooteri teemasid 4L-ist. Need on ikka epicud, nii head ja hästi kirjutatud, et und lihtsalt ei tulnud. Ja terve selle ajaga ma jõudsin vaid pool ta ühest threadist läbi lugeda. Enne ka lugenud kõik läbi aga oli väärt teist x veel lugemist.
                  Lisaks lugedele muidugi veel obv pics ja videod jne. Lmao, mees postitas isegi video kuidas mingi sluti pumpab.
                  Teema nimi "ask me anything starting part time job as male escort", muud teemad tal ka muidugi epicud .

                  Ega see eriti hästi ei saa lõppeda tegelikult. Tüüp on aegade jooksul kõik suguhaigused peale aidsi omale mingil ajahetkel külge saanud. Ime pole kui mingi kolme neljasaja litsiga magada.
                  Last edited by qbj0hn; 05.02.12, 18:02.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #249
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    järgmine kord võite lingid ka panna teemadele, kuna imo on 2+2 foorumist nii raske midagi üles leida

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #250
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                      järgmine kord võite lingid ka panna teemadele, kuna imo on 2+2 foorumist nii raske midagi üles leida
                      See millest ma rääkisin http://forumserver.twoplustwo.com/62...escort-871292/

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #251
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Williami teemas need inimesed, kes seal sõna võtavad on ise kunagi korterit üürinud ka?

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #252
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          kas keegi teab linki kust saab kõiki essential mixe kuulata?

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #253
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                            kas keegi teab linki kust saab kõiki essential mixe kuulata?
                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #254
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Williami teemas need inimesed, kes seal sõna võtavad on ise kunagi korterit üürinud ka?
                              Mind huvitab hoopis see, et mis moel vanalinnas seinad ja põrandad niivõrd helikindlusetud on ? Kas tõesti on usinalt uusi (vahe)seinu ehitatud kipsi jms. materjale kasutades ning muinsuskaitse heakskiidul ?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #255
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Mind huvitab hoopis see, et mis moel vanalinnas seinad ja põrandad niivõrd helikindlusetud on ? Kas tõesti on usinalt uusi (vahe)seinu ehitatud kipsi jms. materjale kasutades ning muinsuskaitse heakskiidul ?
                                Ei saa su küsimusest hästi aru. Ma ei ole vanalinnas elanud ja ei oska vastata aga seda tean, et Williami juures ei olnud reede õhtuti (suvel) mitte mingit müra kuulda. Ma ise arvan, et talvel levib müra paremini kuna aknad kinni ja suvel samal ajal tänava müra summutab naabrite oma

                                Comment

                                Working...