Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #196
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Endal ka minek see aasta.
    [YOUTUBE]srVX28CATy0[/YOUTUBE]

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #197
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Käisin sõitsin just in case ming 50km .. et hommiku käima läheks .. 100% vaja tlna minna ..
      Panin siit räpina poole ajama .. mingi 25 km sõitsin siis mingis kohas oli -33.5 olemas juba .. tra hullem kui siber juba :D
      keda su uus aku kotib? -10K grahp or gfto!!!!!

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #198
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Autoteema hetkel ikka päris populaarne.

        Minul sai nädal+ tagasi selgeks, et uus aku tuleb osta. Reedel sain siis oma sandikopikad kätte ja 25% sellest läks uue aku peale. Eile saime siis aku peale, paras nikerdamine oli tavaaku vs. Escorti x aku mingi kaitsmelokiga seal küljes. Ok, peale saime aga ikka ei käivitunud, ketras omajagu ja lubas aga see ka kõik. Sai siis käimatõmbamist proovitud, rattad ei hakanud lihtsalt ringi käima. Mul varasem kogemus obv puudus ja käimatõmbaja polnud ka targem. Ühe targema käest sain tead, et talvel tuleb kolmanda või isegi neljanda käiguga proovida. Sama mees tõmbas hiljem muu käima ka lõpuks, kolmandaga läks nagu naksti. Kõik nagu toimis, soojendus hakkas ka nii 15min. järel tööle ja läks sõiduks...

        Umbes 5km kaugusel kodust suri auto sõidu pealt lihtsalt välja. Käivitamisel tulukesed vilgutasid kiirkorras ennast ja kõik, akul poleks nagu üldse võhma. Üllatuslikult nii 5 minutit hiljem läks auto siiski matsust käima ja ma jätkasin sõitu, mõeldes külma aja anomaalia peale. Mõne aja pärast kordus sama jama ja auto enam käima ei läinud. Mõne aja möödudes proovisin ühe möödasõitnud noormehe abiga käima tõmmata aga no ei võtnud tuure üles, hääl oli küll selline, et kohekohe läheb aga lõpuks suri ikka välja. Ok, tema sõitis teisele poole ja mina sain ka mõne aja pärast slepis koju. On kellelgi kogemusi või ideis, milles asi võib olla ?

        Jama on selles, et homme pean ma 75km kaugusele koolitusele minema ja käima seal nädal aega. Majutuse kohta uuriti nii kaks nädalat tagasi, siis arvasin, et bensiinikompensatsioon mõningase kasumlikusega on parem variant, kui võhivõõraga ilma arvutita toa jagamine. Lisaks valutab veel hammas ka, mis paneb tõsise põntsu mu niigi olematule eelarvele.

        Comment

        • minbetmillionaire
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 363

          #199
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          äkki oli bensu vähe paagis, ja nüüd tekkis kondents ja vesi sattus bensusisse?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #200
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Bensu oli tõesti vähe, näidik oli enamvähem punase peal, mis on umbes 5 liitri kanti. Kas nüüd tuleb siis kogu süsteem ära puhastada või piisab kütuse juurde valamisest ?

            Comment

            • minbetmillionaire
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 363

              #201
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              autopoest või tanklast küsi mingit vee sidujat vm, mida paaki valada. piiritust võib ka panna

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #202
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                krt olen siiamaani lol-inud kõigi nende hirmujuttude peale, kuna auto käivitamisega polnud siiamaani mingeid probleeme olnud, aku kah üsna uus. Läksin siis 5 minti tagasi välja, et proovida ja üsna selge, et akust voolu ei saa, aku ainult vingub paar sekki. Õnneks hoovis teine uhiuus auto kh, loodetavasti läheb see tööle ja saan voolu võtta. pea 300kmne ots täna vaja teha.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #203
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Mul eelsoojendus, pane ainult vool järgi ja läheb paari h pärast, kuigi jah aku võiks ju uue osta pole veel kordagi vahetanud.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #204
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Mul oli 15 aasta jooksul esimene selline kogemus.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #205
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Mul eelsoojendus, pane ainult vool järgi ja läheb paari h pärast, kuigi jah aku võiks ju uue osta pole veel kordagi vahetanud.
                      see suht hea asi. Ma ei tea, kuidas Eestis on aga Soomes on igalpool need postid, kuhu saab auto ühendada.
                      Kahju aint, et enda autol seda võimalust pole.

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #206
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Mul eelsoojendus, pane ainult vool järgi ja läheb paari h pärast, kuigi jah aku võiks ju uue osta pole veel kordagi vahetanud.
                        Sul siis 220v pealt eelsoojendus?

                        Comment

                        • eluvaatleja
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 135

                          #207
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Autoteema hetkel ikka päris populaarne.

                          Minul sai nädal+ tagasi selgeks, et.......
                          ma ei ole küll mingi eriline spetsialist ja ei välista sellise külmaga mingeid anomaaliaid aga sellest ma aru ei saa, miks aku paigaldamisel mingi probleem ilmnes?

                          vanematel autodel peaks aku paigaldamine väga kiirelt laabuma. sa räägid mingist kaitsmeplokist ei tea küll, et aku juures mingi eraldi kaitsmeplokk peaks olema... või sa mõtlesid auto oma kaitsmeplokki, kus kaitsmed kenasti ritta laotult seisavad?

                          kas vana aku alles ja seda testi aeg kasutada ei saa ning kas enne uue aku paigaldamist töötas masin kenasti ja ega sul ford ei ole?

                          tulede selline vilgutamine viitaks nagu massi probleemidele või siis on sul uus aku ikkagi lühises või tühi (tavaliselt võib sellist käivitamise aegset armatuuri tulede vilgutamist koos kerge plaginaga kuulda ja näha siis kui aku on tühi või ei saa korralikult ühendust).

                          alusta juhtmete kontrollist.

                          jama jah et sul külmaga nii vähe kütet sees oli, äkki tõesti lisaks veel mingi toitesüsteemi jama, kas sul on bensufilter kapoti all?
                          Last edited by eluvaatleja; 05.02.12, 09:00.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #208
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Kui tavaliste akude puhul on + ja - ümmargused, siis minu omal oli ühendus mingite klemmidega. Akuga kaasa sai soniva ülemineku, kuid see kaitsmeplokk, mis kinnitus + poole külge valmistas probleeme. Tegu on 96 ford Escordiga. Teor võib tõesti tegu olla ka akuprobleemiga, kui ka see võib põhustada sõidu pealt auto väljasuremist.

                            Comment

                            • eluvaatleja
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 135

                              #209
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              fordidel on jah kandilised akuklemmid ja seal on üleminek olemas, aga külajutud räägivad, et escort ja elektriprobleemid käivad käsikäes. sellel vist läbipaistev plastik bensufilter kapoti all (kindlalt ei tea, aga kui nii, siis sellise vahetamine on väga lihtne, samas jälgi, et vahetamise aegu bens kuuma kollektori peale ei satuks), samas ei imestaks kui sellise kümaga (sinu masinal vist on veel karbussiga mootor) midagi ära külmub või tõesti käima ei saa nagu ei lähe ka paljud teised masinad.

                              kui küünlavõti olemas, siis võta 1 küünal maha ja kontrolli sädet, ära sa ainult palja käega küünlajuhtmest testimise aegu kinni hoia, muidu saad väikest surinat ja vaata kas küünlad on küttest märjad. see tavaline vanemate fordide viga, et külmaga pritsib küünlad märjaks ja nö tõmbab täis.

                              jah, näiteks tühi läbikülmanud aku võib seda vabalt põhjustada. näiteks ilma tuledeta suudab masin töötada, aga nii kui tuled peale lükkad, nii sureb välja.

                              ma pigem üritaks koolitajaga rääkida öömaja võimalusest, päris halb oleks külmaõrna hambaga tee äärde jääda....
                              Last edited by eluvaatleja; 05.02.12, 10:22.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #210
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Kui aku korralikult ühendust ei saa, siis see põhjustab küll selliseid anomaaliad. Kontrolli klemmid korralikult üle ja keera kõvasti kinni.

                                Comment

                                Working...