Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #211
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Täitsa ptsis.. Tutikas aku peal ja võimsam, auto seisis 48h ja ei lähe ikka käima täna :D Unreal pask see külm..

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #212
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Ma sain enda oma tööle peale tunnist webastoga kuumutamist. 20 minuti järel ainult turtsus ja isegi ei lubanud. Tegin linnapeal tiiru 20km ning õhtul veel sama tiiru kuna tahaks homme tööle ka kuidagi saada :D

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #213
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Kas keegi on kokku puutnud eriti professionaalsete tootetutvustuste/tooteinfo kataloogide või mõne muu meediumiga.

        Oleks vaja selliseid näiteid, mis on paeluvalt kirjutatud, aga pole kasutatud nn. tühje sõnu ja müügimehe ila.

        Jube raske on leida, sest on kaks äärmust, kus ühes üle ühe lehe ei jõua detailide rohkuse tõttu süveneda ja teises ei kannata lugeda, kuna on liiga sarnane telereklaamide ilale.

        tänud ette!

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #214
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Eile õhtul käima ei läinud, tõin aku ööseks tuppa soojenema (laadijat pole) ja panin nüüd peale ja läks käima :)

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #215
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            See aku teema hakkab juba nac üle kuumenema siin.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #216
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              nii ta on jah tegelt. Kiire küsimus selle aku teema kohta veel.
              Sain laadijat laenatud. Kahjuks oli vaja teisel inimesel seda ka, seega 2h laadis mul kõigest, alguses lubas ja siis jälle ei midagi.
              See 2h on ilmselgelt vist väga vähe right? Aga tööle peaks ta auto panema, või ei ?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #217
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                2h on vähe ja kui on nõrgem/vanem aku siis ei piisa sellest ka auto töölepanemiseks :P
                E: Näiteks võin tuua täna sõbral, kes laadis ka 3h ja ei läinud ikka tööle, nüüd laeb veel mõndaaeaga :D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #218
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Algselt postitas albinar Vaata postitust
                  Sul siis 220v pealt eelsoojendus?
                  Jah, lükka ainult vooluvõrku.

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #219
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    laadima peaks akut 12h umbes

                    Comment

                    • eluvaatleja
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 135

                      #220
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      sõltub kui tühi ja kui suure mahtuvusega aku on. üks näide 100ah akuga selline, et kui akus oli veel ca 25% võimu sees, siis pandi laadima tavalise laadimisega (kiirlaadimist võid teha ka 3- 4h, aga mitte üle 15h ja seda 15h piiri pead arvestama akuga, mille mahtuvus on kuni 75AH. suuremaid akusid võib tiba kauem laadida) ja et aega võttis see 40h.

                      aga jah kui juba vana aku siis ei pruugi see 2h sul midagi head veel teha.

                      vaata, kas sellel akulaadijal on kiirlaadimise funktsioon peal ja piisavalt võimu, et just sinu akut täis laadida (näiteks mingi väike ja ülipopulaarne 6a kiirlaadija ei pruugi üldse suurt akut ka päevade möödudes täis laadida).

                      kiirlaadimist kasuta siis kui aega pole ja kiirelt vajad või ürita kelleltki "täkk" välja kaubelda, soomes need vist üsna populaarsed abimehed.
                      Last edited by eluvaatleja; 05.02.12, 12:26.

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #221
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Mul eelsoojendus, pane ainult vool järgi ja läheb paari h pärast, kuigi jah aku võiks ju uue osta pole veel kordagi vahetanud.
                        Mul vend ostis selle (mootor väike ja auto läheb aeglaselt soojaks). Nüüd enne neid suuremaid külmasid seisis auto 1 päev mujal ja ei kasutanud soojendust. Tulemus - auto ei läinud käima -10 juures, varem läks -20ga vabalt. Kiire uuring tuttavate seas paljastas, et see pole erand.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #222
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          selliste juttude peale ei tahagi uuemat autot osta. endal hetkel 93a golf ja läheb iga ilmaga käima. akut pole juba mitu aastat vahetanud.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #223
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Isal auto on üks paar aastat vana. Aku sama vana. Isegi pisike aku , mis on mõeldud ainult 1.6 bensuka käima tõmbamiseks, tõmmbas , minu auto käima. Autol V8 peal.
                            Bensuka puhul loeb siiski kõik akust. Diislil loeb ka see , mis kütte sees on.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #224
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Keegi sharkscope tahab kahepeale teha siis PM. Endal lõppeb 9h prst ära. 6€ per kauss, 150 searchi päevas.

                              edit: olemas
                              Last edited by qbj0hn; 05.02.12, 16:08.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #225
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                See aku teema hakkab juba nac üle kuumenema siin.
                                rohvel :)
                                mul prantslane ja siiamaani nagu paugupill käima läinud. ptüi ptüi....

                                Comment

                                Working...