Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #76
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    lase bemmil seista juhtmed küljes mingi 10 minti ja siis alles proovi. Mul nii alati läinud, ka suht nõrkade akude pealt.
    a ei nii ma tegingi. Teine auto käis kuskil 15 minti ja minu auto siis nagu laadis ( ei töötanud ). Siis proovisin. Ei midagi. Ei tahtnud teise inimese aega raisata ja ütlesin, et pohhui. Äratasin tolle keset und ka üles irw :D. Aga igatahes vist saan tema X5-ga tööle hommikul. Pean tund aega muidugi külmetama väljas ja ootama, et keegi uksed lahti teeks, et sisse saaks. Koodi all hoone, aga ei tea koodi. darn it. Homme tuleb midagi aretada jah. Mul nv-ks kõik plaanidki ära tehtud. Tõotab tulla badass weekend.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #77
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Kes viitsib, teeme atm home games $5 HU MTT 1500 alg 3min 15/30 / holdem
      atm mina, mr_kenny,atsetoon

      mida rohkem seda uhkem. winner takes all :d

      addiga skype lenumnuts

      Club ID number: 532265
      Invitation Code: PLOHU4LOLZ

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #78
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        4olemas atleast.

        8min pärast hakkab

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #79
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          mul skype pole aga kui 1min jooksul kinnitad saan ka mängida

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #80
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            ma ei tea kes said kes mitte. sry kui ei jõudnud acceptida. atm igatahes 6way. peale seda teeks veel. öeldi skypes juba et joinivad 10-15 min pärast

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #81
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              järgmine tuleb ehk up to 10 osalejat. keegi veel tahab siis joinige. teeb uue mingi 10min pärast

              Sai esimene edukalt läbi. uus 8min pärast. atm mingi 8 vast
              Last edited by numnuts; 02.02.12, 21:46.

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #82
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                Kes viitsib, teeme atm home games $5 HU MTT 1500 alg 3min 15/30 / holdem
                atm mina, mr_kenny,atsetoon

                mida rohkem seda uhkem. winner takes all :d

                addiga skype lenumnuts

                Club ID number: 532265
                Invitation Code: PLOHU4LOLZ
                liitusin ära...kas täna toimub veel midagi?

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #83
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  järjest laseme kõike. HU MTTsid, cashi lastakse kõrvale, atm teeme PLO HU MTT

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #84
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Oli fun. Tegime kokku 5 HU MTTd, millest üks oli PLO. Cashgame jooksis vahepeale ja siis obv skillimängu 'nupud sisse' ka natuke.
                    Last edited by numnuts; 03.02.12, 07:52.

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #85
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Keegi äkki oskab soovitada, mis toredat laulu oleks hea playbackil järgi teha? Tahaks mingit korralikku komöödiat laval teha.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #86
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Village people - YMCA

                        tantsuliigutused, kostüümid jne

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #87
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Tänud kohe ette ära ja palve ka järgi:


                          Vaja seda hand history vormi, mis copytakse hand converterisse, ehk seda esmast teksti enne konverteerimist.

                          Ja konkreetset hh-d:

                          NLHE cash. Vähemalt 6 kuni 9 mängijat.

                          Ühel mängijal AA, teisel mingi pocket alla TT
                          Floppi saab A seti ja turni saab pocket seti

                          Kui kellelgi tuleb meelde, et sellise cooleri saanud ja leiab üles hemist, siis copyge see enne convertimist tekst siia.

                          ty

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #88
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            [x] like you
                            naer

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #89
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              kuulge kas kuskil tlnas või tlna lähedal jäärada on? tahaks laupäeval veidi paarutada oma masinaga..
                              Jääradade kohta ei tea, aga auto24 lehel jäi silma, et Laytses tasuta lumerada mis iseenesest palju funnim. Hetkel kodulehelt ei leia, aga võin vanduda, et selline banner oli.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #90
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Jääradade kohta ei tea, aga auto24 lehel jäi silma, et Laytses tasuta lumerada mis iseenesest palju funnim. Hetkel kodulehelt ei leia, aga võin vanduda, et selline banner oli.
                                See on vist bagidega sõitmiseks.

                                Comment

                                Working...