Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
a ei nii ma tegingi. Teine auto käis kuskil 15 minti ja minu auto siis nagu laadis ( ei töötanud ). Siis proovisin. Ei midagi. Ei tahtnud teise inimese aega raisata ja ütlesin, et pohhui. Äratasin tolle keset und ka üles irw :D. Aga igatahes vist saan tema X5-ga tööle hommikul. Pean tund aega muidugi külmetama väljas ja ootama, et keegi uksed lahti teeks, et sisse saaks. Koodi all hoone, aga ei tea koodi. darn it. Homme tuleb midagi aretada jah. Mul nv-ks kõik plaanidki ära tehtud. Tõotab tulla badass weekend.
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Comment