Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #271
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Mis teema selle massimõrvariga on.
    Hoitakse ja hellitatakse nagu mai tea, mis asja teda. Tundub nagu vennast staar saanud.
    Saab isegi omaette haigla, no wtf.
    Mai imesta kui varsti ongi vend vabaduses.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #272
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Päris haige asi on see.
      Mäletan kunagi väga ammu tõmbasime jalgadele hea laari seda enne kergejõustiku võistluseid peale ja see oli jõhker piin ikka.
      meil tekkis kunagi idee minna oktoobri kuus tõrvasse ujuma(torni hüppama), aga kuna keegi polnud capsicami varem kasutanud, siis arvates, et see töötab koheselt, määrisime ennast sisse, ootasime paar minutit, tegime tornist paar hüpet jääkülma vette, kuigi asi hakkas tööle alles tagasisõidul(Tartusse), mis oli täielik õudusunenägu, sellist kogemust ei sooviks oma vaenlaselegi. Kuskilt olin kuulnud, et see kraam tuleb maha pesta kuuma veega, seega oli ka see omaette ülesanne.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #273
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        esimest korda kasutasin, siis hõõrusin obv silmi hiljem, oli mõnus

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #274
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Mis teema selle massimõrvariga on.
          Hoitakse ja hellitatakse nagu mai tea, mis asja teda. Tundub nagu vennast staar saanud.
          Saab isegi omaette haigla, no wtf.
          Mai imesta kui varsti ongi vend vabaduses.
          Ta täitsa ok tüüp, need teised tõusikud lihtsalt ei kuulanud teda.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #275
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #276
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Arvuti taga istudes lähevad käed nkn külmaks ja siis on sooje kindaid vaja, et kätes vereringlus taastada :D
              Varsti hakkavad tõsisemad grinderid ja noliferid kinnastele lisaks ostma soojendusega toole, soojendusega sokke, soojendusega mütse ja kui süda enam korralikult verd ei jaksa organismi laiali pumbata, siis ka tehissüdameid.
              mis sa ohid? seal Valjalas kus sa resad, võid isegi õues k'ia, selle pluss kahega, siis me siin mandril seda lubada ei saa. ****.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #277
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                dafaaq

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #278
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Original thread :) http://forumserver.twoplustwo.com/54...er-player-192/

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #279
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    400k posti foorumis. 5% neist ranka, ca 3% coca, 2% leits. neist kolmest 2 on gämblerid. neist kolmest 2 on joodikud. neist kolmest 2 on plussis. jaotage ära, auhinnaline küsimus.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #280
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      kõik on +

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #281
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Tore, et leidub siukseid abivalmeid inimesi, kes viitsivad spets sulle koju tuua akulaadja ja laenata seda mõneks ajaks for free.
                        Eile panin ööseks laadima ja hommikul oli väga mõnus ikka autot üle pikaaja käivitada. Peale selle, et läks tööle kenasti, läks ka auto soojaks väga väga ruttu. Tavaliselt võtab siukse külmaga natuke ikka aega, et saada 90c peale. Nüüd ei saanud arugi kui juba salong mõnusalt soe ja auto temp normis.
                        Eks näha ole kaua peab nende lühikeste otsadega.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #282
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          mõne päeva pärast pidi oluliselt soojemaks minema. siis vast seda probleemi ei ole, et auto käima ei lähe.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #283
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Tore, et leidub siukseid abivalmeid inimesi, kes viitsivad spets sulle koju tuua akulaadja ja laenata seda mõneks ajaks for free.
                            Eile panin ööseks laadima ja hommikul oli väga mõnus ikka autot üle pikaaja käivitada. Peale selle, et läks tööle kenasti, läks ka auto soojaks väga väga ruttu. Tavaliselt võtab siukse külmaga natuke ikka aega, et saada 90c peale. Nüüd ei saanud arugi kui juba salong mõnusalt soe ja auto temp normis.
                            Eks näha ole kaua peab nende lühikeste otsadega.
                            ainult sinu pärast käin foorumis.

                            Comment

                            • oohoh
                              Grinder
                              • Oct 2009
                              • 547

                              #284
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              ainult sinu pärast käin foorumis.
                              ETVst hakkab dok kohe Sinust

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #285
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                ainult sinu pärast käin foorumis.
                                sorry, ei hammusta läbi :D

                                Comment

                                Working...