Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
Mis teema selle massimõrvariga on.
Hoitakse ja hellitatakse nagu mai tea, mis asja teda. Tundub nagu vennast staar saanud.
Saab isegi omaette haigla, no wtf.
Mai imesta kui varsti ongi vend vabaduses.
Mis teema selle massimõrvariga on.
Hoitakse ja hellitatakse nagu mai tea, mis asja teda. Tundub nagu vennast staar saanud.
Saab isegi omaette haigla, no wtf.
Mai imesta kui varsti ongi vend vabaduses.
Comment