Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • albinar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2010
    • 346

    #166
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Väljas ikka piisavalt külma juba. Käisin just vaatamas autol tosool jääs. Homme läheb kõvemaks soendamiseks.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #167
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Mul ka esimest korda nüüd k2ima ei l2he, akule ka ligi ei pääse. Gtfo pakane..

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #168
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        ostsin jaanuari keskel uue aku. 95 euri maksis.-22 kraadi siiamaani pole probleeme tekitanud.käivitub naq ikka.Kas aku võimsus ka loeb midagi.ampertunde mõtlen siis

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #169
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Lähen ka üritan nüüd :D. 4h siis aku soojenenud ratika juures. Tean, et võimalus, et midagi juhtub on ikka väga väike aga gotta try.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #170
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Loeb siukse külmaga diislitel vähemalt käivitusvoolu tugevus.. Vahetasin enda 640se 800 vastu ja loodan, et nüüd probleeme enam ei teki :)

            Comment

            • valustyng
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 450

              #171
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              praegu võib sul tööle minna, aga hommikul enam mitte, kui praegu laseksin 2-3 tunnise sõidu siis tuppa tassida, siis on pointi asjal

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #172
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                Väljas ikka piisavalt külma juba. Käisin just vaatamas autol tosool jääs. Homme läheb kõvemaks soendamiseks.
                KINDEL VÕI ET TOSOOL JÄÄS? Vaatasid ikka õigest paagist või august sisse?

                õige tosool ja õigel ajal vahetatud peaks ikka vastu pidama -35 ja alles siis algab tosooli klimpi minemine, aga kui oled tõesti vett juurde valanud või vana tosooliga, siis see on üks VÄGA jura olukord, mis lõpeb sellega, et sul külmub mootoriplokk, radiaator lõhki... või kõrvetad mootori kokku.
                Last edited by eluvaatleja; 04.02.12, 19:04.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #173
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                  praegu võib sul tööle minna, aga hommikul enam mitte, kui praegu laseksin 2-3 tunnise sõidu siis tuppa tassida, siis on pointi asjal
                  ah never mind. Mai viitsigi enam asjaga tegelda. Ei aidanud see ka :D btw. Kedagi suht ei koti siin ka eriti. Seega prolly lihtsalt jala tööle/jala koju. Millekski muuks nagunii autot polegi vaja.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #174
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                    KINDEL VÕI ET TOSOOL JÄÄS? Vaatasid ikka õigest paagist või august sisse?

                    õige tosool ja õigel ajal vahetatud peaks ikka vastu pidama -35 ja alles siis algab tosooli klimpi minemine, aga kui oled tõesti vett juurde valanud või vana tosooliga, siis see on üks VÄGA jura olukord, mis lõpeb sellega, et sul külmub mootoriplokk, radiaator lõhki... või kõrvetad mootori kokku.

                    Tal on mingi ilge kompott seal, pool tosooli, siis kontsentraati ja vett.

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #175
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Midagi lõhki ei külmu, tosool läheb lihtsalt kristallseks , nagu tükkis. Vene ajal oli see tavaline ,et -15 ja tosool jääs. Homme tuleb lihtsalt 3 minutit lasta käia siis natuseks seisma jätta ja siis uuesti käima panna. Ja nii paar korda.

                      Comment

                      • eluvaatleja
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 135

                        #176
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Algselt postitas albinar Vaata postitust
                        Midagi lõhki ei külmu, tosool läheb lihtsalt kristallseks , nagu tükkis. Vene ajal oli see tavaline ,et -15 ja tosool jääs. Homme tuleb lihtsalt 3 minutit lasta käia siis natuseks seisma jätta ja siis uuesti käima panna. Ja nii paar korda.
                        julgete päralt on maailm....

                        Comment

                        • albinar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2010
                          • 346

                          #177
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Peaasi ,et nii jääs ei oleks ,et enam veepump ringi ei käia. Ülejäänud on savi.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #178
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            sõiduautole 200€ vast ikka aku ei maksa. Ma bussile sain 100-ga Exide oma.
                            Okei nats "dramatiseerisin" .. atm see 152€ peal ..

                            http://www.autokaubad24.ee/et/tooted...e=95Ah#filters

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #179
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Eepiline. Sellel festivalil tahaks küll kunagi ära käia, fantastiline video.

                              [YOUTUBE]M7CdTAiaLes[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #180
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Eepiline. Sellel festivalil tahaks küll kunagi ära käia, fantastiline video.

                                [YOUTUBE]M7CdTAiaLes[/YOUTUBE]
                                Tundub, et võtan plaani. Täpselt puhkuse viimased kolm päeva.

                                Comment

                                Working...