Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Kas kellelgi veel on tulemas karske aastavahetus ?
Polegi vist täiskasvanueas olnud juhust, et nii jõulud, kui ka aastavahetus mööduvad tilga alkoholita.
Kas kellelgi veel on tulemas karske aastavahetus ?

Polegi vist täiskasvanueas olnud juhust, et nii jõulud, kui ka aastavahetus mööduvad tilga alkoholita.

Comment