Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #1231
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    head vana aasta lõppu kõigile:). Kell pool 8 õhtul, väljas ca 30 kraadi sooja ja sai just 5 erinevat maitsega absolut vodkat ligi võetud:)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #1232
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      head vana aasta lõppu kõigile:). Kell pool 8 õhtul, väljas ca 30 kraadi sooja ja sai just 5 erinevat maitsega absolut vodkat ligi võetud:)
      Sulle ka Õnneseen!

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #1233
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        KÕIK Tissid Paljaks!!! (ja muu pask ka)

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #1234
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Tra ma ikka suudan, rahakott miljoni vajaliku asjaga kaotatud.
          Peaks vist lootma, et väeossa mind ilma linnaloata tagasi ei võta.

          //leiti ülesse, fuck yea
          Last edited by Madis_89; 31.12.11, 12:39.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1235
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            KÕIK Tissid Paljaks!!! (ja muu pask ka)
            +1 Ja head vana aasta LÕPPU!!!

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #1236
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Oleks vaja osaühingu põhikirjas muudatus teha seoses euroga ja siit ka küsimus, et mida ma Üldkoosoleku protokolli kirjutama pean?

              Ala, et sai muudetud osaühingu kapital eurodeks blalbalba?

              Äkki keegi aitab,



              E: Sain korda.
              Last edited by Loksutaja; 31.12.11, 11:20.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #1237
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                Oleks vaja osaühingu põhikirjas muudatus teha seoses euroga ja siit ka küsimus, et mida ma Üldkoosoleku protokolli kirjutama pean?

                Ala, et sai muudetud osaühingu kapital eurodeks blalbalba?

                Äkki keegi aitab,
                Mul tartu maakohus tegi ise automaatselt need muudatused ära registris mingi novemrikuus. Vähemalt sellesisuline kiri neilt tuli.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1238
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                  Kes ei näinud siis, vaadake siia.

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #1239
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    see overeem näeb välja jõhker tank (lesnar ka, aga overeemi olen varem eurospordist näinud K1 võistlemas, lesnarit pole varem näinud). neil meestel peaks ülikõva võhm ka olema erinevalt jõusaalis musklikasvatajatest. mäletan kui maffiasaate-lädra ja bemmi-kristjan ringis vastamisi pandi show pärast, siis kumbki hoidsid iga raundi viimased pool minutit trossidest kinni ja ähkisid kumbki oma nurgas enam-vähem kuna vastupidavus oli nii vilets. võid ju muskli suureks ajada aga kui aeroobne pool selle kõrval on vilets, siis suht mõttetu oma sixpacki piirjooni imetleda.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #1240
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      kes on Ian Altosaar ? pm kui avalikult tunnistada ei julge

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1241
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                        Nii mehed, aasta tippsündmus hakkab kohe
                        Lesnar vs Overeem
                        Enne fighti - aasta 20nes fight, mida ootasin
                        Peale fighti . aasta 100s fight, mida soovitada vaadata.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1242
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                          Lootsin Lesnarist vähe rohkem, sai ikka jõle tuimalt ära
                          fj23k4gj3kj3k4j3kjghk34hgjk3w4jk3g34g KUU AEGA OOTASIN SEDA FIGHTI JA VIIMANE KOHT KUS OSKASINA RVATA ET ÄRA SPOILERDATAKSE DETSEMBRI OFFTOPIC

                          järgmine kord lükkan muu interneti peale downloadimise välja f'ckgk3h

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #1243
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            purple lounge mängijaid on siin?

                            Comment

                            • oohoh
                              Grinder
                              • Oct 2009
                              • 547

                              #1244
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              fj23k4gj3kj3k4j3kjghk34hgjk3w4jk3g34g KUU AEGA OOTASIN SEDA FIGHTI JA VIIMANE KOHT KUS OSKASINA RVATA ET ÄRA SPOILERDATAKSE DETSEMBRI OFFTOPIC

                              järgmine kord lükkan muu interneti peale downloadimise välja f'ckgk3h
                              Polnud midagi ära spoilida, lihtsalt niivõrd mage oli ^^

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #1245
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                ikka väga mage fight oli

                                Comment

                                Working...