Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Varsti kirjutatakse sellest ka vist juba oma FB seinale, et a la "eile hakkasid päevad" või "kulutasin täna poes €8"
Ja siis mingi n+1 inimest kommenteerib stiilis: "päriselt?", "tegelt ka?"

Varsti kirjutatakse sellest ka vist juba oma FB seinale, et a la "eile hakkasid päevad" või "kulutasin täna poes €8"
Ja siis mingi n+1 inimest kommenteerib stiilis: "päriselt?", "tegelt ka?"
Comment