Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Kas EUst (inglismaa) saadetise tellimine on 22-150 euri käibemaks ja üle 150 tollimaks juurde või on EU-EU leebem? Tahaks sellist 70 eurist vidinat tellida kiiresti. Ja ei tea kuidas nihverdada kui vaja
Kas EUst (inglismaa) saadetise tellimine on 22-150 euri käibemaks ja üle 150 tollimaks juurde või on EU-EU leebem? Tahaks sellist 70 eurist vidinat tellida kiiresti. Ja ei tea kuidas nihverdada kui vaja



Comment