Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #481
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    PTR ongi keelatud, vähemalt starsis. Ja lubadeta ei tohi tõepoolest sõita. Aga see siin raisk pole mingi lastefoorum, kõik on suured inimesed ja teavad ise mis teevad. Kui ma vajan seadusetundmisel abi, siis lähen küsin lõustaraamatus veebikonstaabel Anderolt. Isehakanud sheriffe siin linnas ei vajata.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #482
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      rofl

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #483
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!


        this threed

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #484
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Coca järjekordne hit:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Pokkerisheriffi postitused:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Leits neli kuud kaine:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Vandalari FBI teema:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Privadori blogi:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Pärast joomingut pangakonto checkimine:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          jne

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #485
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            WOW. Avastasin just ise, et pakume Poker in Venice erinevaid diile. Tegu on multiplaform saidiga. kus on 6 pokkerivõrgustikku (entraction, enet, everleaf, casino venezia (live pokker, live diiler diilib) ja cake). Varsti tuleb ka merge.

            Põhimõtteliselt saad raha liigutada sekunditega erinevate tubade vahel. Näiteks: €100 on saidil. Liigutad selle Cakesse. Duubeldad €200 peale ja avastad, et everleafis algab 10 minutipärast €200 overlayga turniiri. Cakest liigutad raha tagasi saidile ja saidilt Everleafi. Protsess võtab aega sekundeid.

            Umbes nagu PAF-il Boss ja Ongame.

            Kellel huvi siis kirjutage: http://www.pokkeriprod.com/est/support ja küsige kontot Poker in Venice platvormile. Lisaks andke kasutajanime soov + sünniaasta ja koht. Tehakse konto ära ning saadetakse täpsed instruktsioonid, kuids rahasid sisse - ja väljakanda.

            Tegu ei ole undergroundiga ja ettevõttel on kõikide networkides oma legaalne skin.

            Vägagi geniaalne lahendus.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #486
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              WOW. Avastasin just ise, et pakume Poker in Venice erinevaid diile. Tegu on multiplaform saidiga. kus on 6 pokkerivõrgustikku (entraction, enet, everleaf, casino venezia (live pokker, live diiler diilib) ja cake). Varsti tuleb ka merge.
              ise liitusin ka eile selle diiliga. entractionis ei saa eestlased mängida.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #487
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                omg pokkeriserifff:( noooooooo

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #488
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  LOL. Tundub, et leidsime väljendile "captain obvious" eesti keelse vaste, milleks on: "pokkerisheriff" :P

                  Comment

                  • minbetmillionaire
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 363

                    #489
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    WOW. Avastasin just ise, et pakume Poker in Venice erinevaid diile. Tegu on multiplaform saidiga. kus on 6 pokkerivõrgustikku (entraction, enet, everleaf, casino venezia (live pokker, live diiler diilib) ja cake). Varsti tuleb ka merge.

                    Põhimõtteliselt saad raha liigutada sekunditega erinevate tubade vahel. Näiteks: €100 on saidil. Liigutad selle Cakesse. Duubeldad €200 peale ja avastad, et everleafis algab 10 minutipärast €200 overlayga turniiri. Cakest liigutad raha tagasi saidile ja saidilt Everleafi. Protsess võtab aega sekundeid.

                    Umbes nagu PAF-il Boss ja Ongame.

                    Kellel huvi siis kirjutage: http://www.pokkeriprod.com/est/support ja küsige kontot Poker in Venice platvormile. Lisaks andke kasutajanime soov + sünniaasta ja koht. Tehakse konto ära ning saadetakse täpsed instruktsioonid, kuids rahasid sisse - ja väljakanda.

                    Tegu ei ole undergroundiga ja ettevõttel on kõikide networkides oma legaalne skin.

                    Vägagi geniaalne lahendus.
                    rahade liigutamine on tasuta ikka?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #490
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      WOW. Avastasin just ise, et pakume Poker in Venice erinevaid diile. Tegu on multiplaform saidiga. kus on 6 pokkerivõrgustikku (entraction, enet, everleaf, casino venezia (live pokker, live diiler diilib) ja cake). Varsti tuleb ka merge.

                      Põhimõtteliselt saad raha liigutada sekunditega erinevate tubade vahel. Näiteks: €100 on saidil. Liigutad selle Cakesse. Duubeldad €200 peale ja avastad, et everleafis algab 10 minutipärast €200 overlayga turniiri. Cakest liigutad raha tagasi saidile ja saidilt Everleafi. Protsess võtab aega sekundeid.

                      Umbes nagu PAF-il Boss ja Ongame.

                      Kellel huvi siis kirjutage: http://www.pokkeriprod.com/est/support ja küsige kontot Poker in Venice platvormile. Lisaks andke kasutajanime soov + sünniaasta ja koht. Tehakse konto ära ning saadetakse täpsed instruktsioonid, kuids rahasid sisse - ja väljakanda.

                      Tegu ei ole undergroundiga ja ettevõttel on kõikide networkides oma legaalne skin.

                      Vägagi geniaalne lahendus.
                      sama "safe" kui dbg :D?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #491
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                        rahade liigutamine on tasuta ikka?
                        sisene liigutamine minu teada küll aga nii sisse - kui ka väljamakstes pead maksma pisikese fee (kuna liigutad läbi pokercashout.com)

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        sama "safe" kui dbg :D?
                        Turvalisusest mina ei oska ega tahagi rääkida. Soovitus: natuke kahtlasemas kohas ei hoiaks life rolli.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #492
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          otse ei saa ise regada/depoda?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #493
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                            otse ei saa ise regada/depoda?
                            Peas saama aga sisse - ja väljamaksetel pidid siis eraldi feed olema.

                            Comment

                            • JaanusX
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 392

                              #494
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Kas kellegil on õnnestunud High Pulse pokerist cashoutida ja raha ka kätte saanud?

                              Comment

                              • Stewie
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 198

                                #495
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Rankale:Kas nii liigutades kaob depoboonus või saabki tubade vahel liigutades juba depoboonuse?

                                Comment

                                Working...