Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
PTR ongi keelatud, vähemalt starsis. Ja lubadeta ei tohi tõepoolest sõita. Aga see siin raisk pole mingi lastefoorum, kõik on suured inimesed ja teavad ise mis teevad. Kui ma vajan seadusetundmisel abi, siis lähen küsin lõustaraamatus veebikonstaabel Anderolt. Isehakanud sheriffe siin linnas ei vajata.
PTR ongi keelatud, vähemalt starsis. Ja lubadeta ei tohi tõepoolest sõita. Aga see siin raisk pole mingi lastefoorum, kõik on suured inimesed ja teavad ise mis teevad. Kui ma vajan seadusetundmisel abi, siis lähen küsin lõustaraamatus veebikonstaabel Anderolt. Isehakanud sheriffe siin linnas ei vajata.

Comment