Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Võta see, mis levib seal kus vaja. Emt on parima leviga, kui üldpilti vaadata(aga mitte perfektne). Tele2 ja Elisa ses suhtes võrdsed, aga neil ka erinevad levipiirkonnad. Kõu muidugi on igas metsatukas olemas, aga aeglane ja kallis. Netipulki saab proovida, nii et vaata millisel parim levi on seal, kus seda kasutad.
Algselt postitas harryahven
Vaata postitust
TC
Comment