Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Krdi head laused Vsiu :)
Ise käin 4nädalat üle 4nädala ka piiri taga tööl ja olen rahul :) (merel siis ja pötrade lipu all :)
Krdi head laused Vsiu :)
Ise käin 4nädalat üle 4nädala ka piiri taga tööl ja olen rahul :) (merel siis ja pötrade lipu all :)


Comment