Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Probleem on tõsine ,endalgi üleeile lahkusid austraaliase kaks 24a. sõbrannat. Mõlemad tegid eestis erialast tööd ,mis neile ka meeldis ,teenides eesti keskmist palka või natuke rohkemgi.Elu oli täitsa ok ma ütleks. Ja ma usun ,et nad eestisse ei naase.
Paljude lahkumiste taga on ka isiklike probleeme(halvad suhted ,võlad ,kriminaal asjad) ja kiputakse arvama ,et asjad lahenevad kunagi iseenesest. Mulle jääb vähemalt arusaamatuks ,et kas siis oma probleemide lahendamine on tõesti raske ,et loobuda ajutiselt/alatiseks oma sõpradest ,perest jne.
Maailmas ringi vaatamine ei ole kindlasti halb ,aga minu jaoks kodus on parem.
Algselt postitas Dogers
Vaata postitust
Paljude lahkumiste taga on ka isiklike probleeme(halvad suhted ,võlad ,kriminaal asjad) ja kiputakse arvama ,et asjad lahenevad kunagi iseenesest. Mulle jääb vähemalt arusaamatuks ,et kas siis oma probleemide lahendamine on tõesti raske ,et loobuda ajutiselt/alatiseks oma sõpradest ,perest jne.
Maailmas ringi vaatamine ei ole kindlasti halb ,aga minu jaoks kodus on parem.
Comment