Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Coca lihtsalt ei suuda ära tabada kunagi seda momenti, kus tal ei ole vaja vastu nähvata. Sadu lehti sitta jääks tootmata ja banid võtmata.
Coca lihtsalt ei suuda ära tabada kunagi seda momenti, kus tal ei ole vaja vastu nähvata. Sadu lehti sitta jääks tootmata ja banid võtmata.

Comment