Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
jep, siin 3x day 1, kuna see ruum mahutab ainult 6 lauda vist vms, ja ega prizepoolgi kõige suurem ei tulnd, mingi 340k$, aga pohhui +ev igatahes.
Algselt postitas Madis Very
Vaata postitust
TC
Comment