AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #1186
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Lol .. mingi b-divisjon .. Ainuke normal pallikoondis on meil obv võrgu mehed .. 2nd time in arow EM'le, aga ikka on eelarves rämedad AUGUD .. rigged
    See on suva mis divisjon.Mis teha kui Eesti mängijate tase selline on ja ilma liikuva pikata on ikka väga raske midagi ära teha.
    Vanasti pandi poisid peale trenni minutiteks rippuma, et äkki kasvavad pikemaks ei tea kas praegu ka sellist treeningmetoodikat kasutatakse LOL
    Aga meeste silmis oli sädet ja võideldi.
    Vahepeal mis toimus oli kolm veerandit pallipatsutamine ja siis viimaseks veerandiks võeti jalad kõhu alt välja - võib-olla.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1187
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      a kas seal on mingi aastane tasu ka vms? ma täisvõhik sel alal
      Jah, vastavalt lõpule com või ee jne on toodud aastatasud, mida pead ka järgnevatel aastatel uuesti tasuma +serveri eest siis kulu vastavalt paketile mille valid.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #1188
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
        Meil Eestis on ka mäkk, onju.
        ei tea ise kah miks seda ütlesin:D, võibolla sellepärast, et see ainuke mõistliku hinnaga söögikoht, peale kfc ja burger kingi.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #1189
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          ei tea ise kah miks seda ütlesin:D, võibolla sellepärast, et see ainuke mõistliku hinnaga söögikoht, peale kfc ja burger kingi.
          Guuudluckzzz.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #1190
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Kedagi veel Juan Manuel Pastor facebookis sõbraks lisas? Paistab, et alustas otsapidi kõiki eesti pokkeriga seotud inimeste lisamist. Mingi tüüp püüab kuidagi raha välja petta?

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #1191
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              See pole ta õige konto !

              see on https://www.facebook.com/profile.php?id=100000746602081

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #1192
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Guuudluckzzz.
                ty, tänane päev õnnestus mul 44-st mängijast 8-nda stackiga lõpetada, mis kahjuks ka avg stack, aga pole hullu samas, kuna täna olid ainult 1xTT, 1xQQ ja 2x AQ, pmst kogu chipid tulid väikeste setide või bluffidega

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #1193
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Kõnnib soomlane Somaalias džunglis. Jõe ääres lebab krokodill, kes on ühe kohaliku
                  noormehe alla kugistanud nii, et ainult pea veel suust paistab. Kato paska, kisendab
                  soomlane, pidi vaene rahvas olema, aga näe, magavad metsas Lacoste magamiskotis!

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #1194
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    ty, tänane päev õnnestus mul 44-st mängijast 8-nda stackiga lõpetada, mis kahjuks ka avg stack, aga pole hullu samas, kuna täna olid ainult 1xTT, 1xQQ ja 2x AQ, pmst kogu chipid tulid väikeste setide või bluffidega
                    Räägid sa hetkel sellest main evendist kuhu sa sateka kaudu said ?

                    GG

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #1195
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Kui praamiga hiiumaale minna,kas praami peal on ID kaarti ka vaja või mitte? (sry pole varem käinud,eitea)

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #1196
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.


                        Kas tõesti tunnipalk 1,73euri.Ja privador siin igas kommentaaris kisab minge tööle minge tööle LOL bokker on saatanast.
                        Selle tunnipalga saaks vist NL2 ka kätte pluss tööatm. ja vabagraafik sinna juurde.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1197
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                          Kui praamiga hiiumaale minna,kas praami peal on ID kaarti ka vaja või mitte? (sry pole varem käinud,eitea)
                          ikka, nagu välismaale läheks

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #1198
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            ok ühesõnaga vist pole vaja ;D

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1199
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              http://www.epl.ee/news/eesti/taismah....d?id=56400616
                              Kas tõesti tunnipalk 1,73euri.Ja privador siin igas kommentaaris kisab minge tööle minge tööle LOL bokker on saatanast.
                              Selle tunnipalga saaks vist NL2 ka kätte pluss tööatm. ja vabagraafik sinna juurde.


                              Lisaks veel 75 000+ inimest.


                              Muide, kõik ei saa pokkeriga hakkama. Mul on küll nl2 6-max 60k käe peale 4,55BB/100 aga no ei püsi seal kuidagi ja nl5 on juba -0.21BB/100 120k peale. Hirmsasti tahaks mingi 5€/h variandi leida, siis oleks elu lill võrreldes ka 8€/h töölkäimise ajaga.

                              Vähemalt jääb mul vist elu lõpuni suurima winrate´ga tasemeks nl1000.
                              Last edited by Potsataja; 25.08.11, 11:33.

                              Comment

                              • Kosmonaut
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 584

                                #1200
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Lugesin veidi artiklit - muidu kõik normaalne, aga miks on Helil autoliising, kui niigi ei tule ots-otsaga kokku:P

                                Comment

                                Working...