AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1171
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Kilde elust enesest. Oleme kaks päeva jutti Mälleri-Mäsaga tina pannud. Pooled Tartu pubid-restoranid-klubid läbi käinud. Täna alustaisme kell 12 päeval Vassilissast pohmakaraviga ja lõpetasime Kolme Ahvi Pubi ja Notiga. Vaatasime kossu ka muuseas ja panime panuseid.Maks sai retsi korralikult. Igatahes, Mäsa tossas nagu korsten, lasi 3 pakki suitsu ära 2 päevaga. Tal sai just pakk otsa ja küsis ühelt M.unnilt suitsu. Too trahiinlane ütles, et ainult 1 alles, et ta ei saa anda. Mäsa läks selle peale pubisse, ostis uue paki, võttis sealt ühe suitsu ja ütles: "Näed mu.nninahk, võta veel üks suits. Nüüd on sul kaks!" Tra, ma olin kusekõveras, laughing my fucking ass off

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #1172
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Müüa kaks tuntud paintikunstnik Jrgn Helli käe all valminud painti maali, koodnimedega "Fortuuna" ja "Elubiiter".

      Maalidega saab tutvuda siin: http://www.mndfook.com/?p=605

      Maali ostjad saavad pildi koos Jrgn Helli autogrammiga. (pool maalide müügi tulust läheb Tallinna loomade varjupaigale).

      Paku hinda!

      P.S: Kel soovi võib maalid paberkujul ka saada, aga üldjuhul on need väga head "desktop imaged" korralikule grinderile, kellel on kaks monitori.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1173
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Keskerakonna juhatus tegi vahetult enne laupäevast kongressi põhimõttelised muudatused erakonna põhikirjas, esitades valimistel kandideerijaile rahalise nõude ja tehes võimatuks igasuguse teisitimõtlemise.


        Suht p***s värk ikka.

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #1174
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          tavaline

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #1175
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            tra nüüd nohu ka jälle kallal... kohe kui ilmad natukene jahedamaks lähevad tuleb standard nina kinni-tatt jookseb olukord.. ülimalt ebameeldiv

            ilmselt tegu mingi allergilise reaktsiooniga.. kohe kui kevad või sügis saabub, siis sama jama. Samas rohi, mis selle vastu aitab, tekitab rämedat unekat ja raviperioodil magan 16h päevas mis lõpuks on ka väga ebameeldiv :D
            Last edited by k2snakalle; 25.08.11, 00:52.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #1176
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              wish me luck, poole tunni pärast hakkab turka, hüppan enne macist kah läbi

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1177
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Samas rohi, mis selle vastu aitab, tekitab rämedat unekat ja raviperioodil magan 16h päevas mis lõpuks on ka väga ebameeldiv :D
                Mis rohi see selline on ? Ma olen igasuguseid unerohtusid proovinud aga konkreetselt magama ei pane ükski. Järsku aitab hoopis mingi muu rohi.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #1178
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  actifed tabletid.. müüakse ilma retseptita.
                  Mul umbes nii, et tablakas sisse ja 1h pärast juba magan. Muidu mingeid unerohtusid ei kasuta, seega mõjuvad ilmselt tugevamini kui sulle.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1179
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    migni tabletitega mässamine on jama ju .. hiljem ei saa yldse magama

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #1180
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                      hüppan enne macist kah läbi
                      pidid mainima...

                      Comment

                      • MrRiver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 735

                        #1181
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        hüppan enne macist kah läbi
                        Meil Eestis on ka mäkk, onju.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1182
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                          Müüa kaks tuntud paintikunstnik Jrgn Helli käe all valminud painti maali, koodnimedega "Fortuuna" ja "Elubiiter".

                          Maalidega saab tutvuda siin: http://www.mndfook.com/?p=605

                          Maali ostjad saavad pildi koos Jrgn Helli autogrammiga. (pool maalide müügi tulust läheb Tallinna loomade varjupaigale).

                          Paku hinda!

                          P.S: Kel soovi võib maalid paberkujul ka saada, aga üldjuhul on need väga head "desktop imaged" korralikule grinderile, kellel on kaks monitori.
                          Sõjaväes joonistama õppinud :)

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1183
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            kas keegi oskab öelda, et kui ma tahan endale domeeni suvalinenimi.eu/com vms, palju see maksab? ala esmane tasu, aastatasu vms. tegemist on mtü'ga, kui see loeb midagi (.org?)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1184
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              kas keegi oskab öelda, et kui ma tahan endale domeeni suvalinenimi.eu/com vms, palju see maksab? ala esmane tasu, aastatasu vms. tegemist on mtü'ga, kui see loeb midagi (.org?)
                              Näiteks koos serveriga https://www.netpoint.ee/domeenide_registreerimine

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1185
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                a kas seal on mingi aastane tasu ka vms? ma täisvõhik sel alal
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...