AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1366
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    the secret

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1367
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      kahjuks mitte .. sory m8 :(
      oioioioioiiiiiiii leits, sa veel ei tea, et iga kord kui mul on see tunne, olen ma võitnud. MISKI EI TAKISTA MIND!!!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1368
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        oioioioioiiiiiiii leits, sa veel ei tea, et iga kord kui mul on see tunne, olen ma võitnud. MISKI EI TAKISTA MIND!!!
        mul tunne et sa langed esimese tunniga, l2hed sunday miljooooni võitma v2

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #1369
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          no ongi käbisüsteemil, pigem arvan et mägikad pole väga sellisteks hüppamisteks :D lähevadki kergelt puru igast asjad, alustades kahvli kõveraks minemisega

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #1370
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            igatahes, tänud info eest.

            Ma üritan ikka nii kaua hoorata, kui võimalik ja siis vist peab üritama mingi korralikum asi sebida, kui tuhin veel üle pole läinud.

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #1371
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas con Vaata postitust
              the secret
              it's all about the secret!!!

              Comment

              • Tyler Durden
                FPP Pro
                • Apr 2010
                • 270

                #1372
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Elioni tehnik käis eile ja pani uue ruuteri, krt, kaardijooksu nussis ära...

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1373
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
                  Elioni tehnik käis eile ja pani uue ruuteri, krt, kaardijooksu nussis ära...
                  vaheta netipakkujat, mul nt Elioniga oli ühtlaselt sitt jooks terve aeg.

                  Comment

                  • Tyler Durden
                    FPP Pro
                    • Apr 2010
                    • 270

                    #1374
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    vaheta netipakkujat, mul nt Elioniga oli ühtlaselt sitt jooks terve aeg.
                    Heh, loodetavasti nii kaugele pole vaja minna:)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #1375
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Onon, starmaniga tuli kohe esimene päev 8 2-oudist koju!!

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #1376
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Sügis käes varsti, kas on loota, et strateegia poolel midagi foorumis muutub ja ilmub mõni video seeria, artikkel või midagi muud huvitavat? Või lastakse asjadel vaikselt oma rada tüürida. Endal üks idee oli korraks, aga väga suurt entusiasmi ei näinud kui üritasin inimesi selles projektis kaasa lööma saada ning ei näinud mõtet vägisi seda tegema hakata.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1377
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Poolikud videoseeriad saavad minupoolt jätku tasapisi.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1378
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Sügis käes varsti, kas on loota, et strateegia poolel midagi foorumis muutub ja ilmub mõni video seeria, artikkel või midagi muud huvitavat? Või lastakse asjadel vaikselt oma rada tüürida. Endal üks idee oli korraks, aga väga suurt entusiasmi ei näinud kui üritasin inimesi selles projektis kaasa lööma saada ning ei näinud mõtet vägisi seda tegema hakata.
                            prolly l2heb hullemaks veel kui praegugi on .. ez

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1379
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              http://teeniraha.org/

                              Wtf mis leht see selline on? Googeldasin oma nime ja mu blogi postid lambist sellel lehel...


                              Facebooki leht: http://www.facebook.com/pages/POKKER...40153849339782

                              Wtf is this shit
                              Tavaline RSS feed readeriga postitatud tekstid. Sama tegime ju meie pealehel kui kuvasime blogisid. Vaatasin postid üle ja enamustel oli ka kenalt link originaalpostile. Kui ei soovi, et nad su poste saaksid postitada siis keera RSS Feed endal kinni ja/või võta ühendust saidi omanikega ja looda mõistvale suhtumisele.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1380
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Sügis käes varsti, kas on loota, et strateegia poolel midagi foorumis muutub ja ilmub mõni video seeria, artikkel või midagi muud huvitavat? Või lastakse asjadel vaikselt oma rada tüürida. Endal üks idee oli korraks, aga väga suurt entusiasmi ei näinud kui üritasin inimesi selles projektis kaasa lööma saada ning ei näinud mõtet vägisi seda tegema hakata.
                                Vapsik - kui ise ei tee siis ei tee keegi.

                                Comment

                                Working...