majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2566
    Re: majanduse offtopic

    Selline küsimus, et mida teha? Pokkeri jaoks hetkel aega pole, aga mingi hetk võib tekkida variant, et tuleb mängida ja natuke raha koguda.
    Hetkel on BR sobiv NL50 mängimiseks Starsis aga seda pole mänginud üle kuu ja prolly ei biidigi. Küsimus mida teha, kas lasta tal olla seal pokkeri kontol või kanda pigem panka? Token on ka olemas.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #2567
      Re: majanduse offtopic

      Dollar tugevnes siin pikalt, ehk hakkab varsti langema, niiet tasuks dollarikontol hoida starsis.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2568
        Re: majanduse offtopic

        Veits valesti läks, tasuks siis ikka euroks vahetada, kui eeldada dollari nõrgenemist.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2569
          Re: majanduse offtopic

          Ma olen nii aru saanud, et ei tasu spekuleerida nende kurssidega kui spetsialist ei ole. Hoia milles kõige mugavam on.

          Comment

          Working...