Re: majanduse offtopic
Selline küsimus, et mida teha? Pokkeri jaoks hetkel aega pole, aga mingi hetk võib tekkida variant, et tuleb mängida ja natuke raha koguda.
Hetkel on BR sobiv NL50 mängimiseks Starsis aga seda pole mänginud üle kuu ja prolly ei biidigi. Küsimus mida teha, kas lasta tal olla seal pokkeri kontol või kanda pigem panka? Token on ka olemas.
Selline küsimus, et mida teha? Pokkeri jaoks hetkel aega pole, aga mingi hetk võib tekkida variant, et tuleb mängida ja natuke raha koguda.
Hetkel on BR sobiv NL50 mängimiseks Starsis aga seda pole mänginud üle kuu ja prolly ei biidigi. Küsimus mida teha, kas lasta tal olla seal pokkeri kontol või kanda pigem panka? Token on ka olemas.
Comment