Re: majanduse offtopic
Küsimus. Pmselt tegin ettevottele tööd ja nüüd nad ütlesid, et võivad mulle palgana maksta raha aga nt 1000 eur pealt läheks ca 42% maksudeks. Et parem esitagu mina neile läbi firma arve siis saan rohkem endale.
Firmat mul pole ja ei taha raamatupidamisega ka eriti tegeleda. Kas on reaalne, et ma saan kellelgi teisel lasta arve tema firmaga esitada ja siis tema maksaks mulle nt 80% summast?
Kas ma võiks kellegi poole pöörduda ja kas praegune 0.8 koef oleks okei?
Küsimus. Pmselt tegin ettevottele tööd ja nüüd nad ütlesid, et võivad mulle palgana maksta raha aga nt 1000 eur pealt läheks ca 42% maksudeks. Et parem esitagu mina neile läbi firma arve siis saan rohkem endale.
Firmat mul pole ja ei taha raamatupidamisega ka eriti tegeleda. Kas on reaalne, et ma saan kellelgi teisel lasta arve tema firmaga esitada ja siis tema maksaks mulle nt 80% summast?
Kas ma võiks kellegi poole pöörduda ja kas praegune 0.8 koef oleks okei?

Comment