Re: majanduse offtopic
Kas tegu oli siis sama juhtumiga, kus juba pankrotihalduri tasu oleks pidanud olema 100k vanas rahas või selle uuema versiooniga?
Algselt postitas muruntau
Vaata postitust
Comment