majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2401
    Re: majanduse offtopic

    Algselt postitas muruntau Vaata postitust

    Kindlasti ei ole asi selles, et mul kunagi võlad olid. Olen sellest perioodist juba mõnda aega avalikult rääkinud, iseenesest oli kasulik õppetund, õpetas raha väärtust ja töötegemist hindama. Ilma selleta ma väga tõenäoliselt ei oleks ei pokkeris ega ühelgi muul alal hea. See pani tööd tegema. Seetõttu olen rahaga ka palju konservatiivsem, Starsi BRi püüan 1000 ABI juures hoida, enamuse PCA hitist panin investeerimiskontole. Pankrot(i lähedane) kogemus võib võib ka hästi mõjuda.
    Kas tegu oli siis sama juhtumiga, kus juba pankrotihalduri tasu oleks pidanud olema 100k vanas rahas või selle uuema versiooniga?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #2402
      Re: majanduse offtopic

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Tee selline prank:


      Ämbliku asemel ainult saada enda pilt autogrammiga. Tulemus postita siia.

      ???

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      ROFL ROFL ROFL

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #2403
        Re: majanduse offtopic



        Lisaks Eestis saadud tulule tuleb deklareerida ka välismaal kõikidest tuluallikatest saadud tulud: palga-, dividendi- ja ettevõtlustulu, rendi- või üüritulu, litsentsitasu, kunstnikule või sportlasele makstud tasu, intressitulu, pensionid, erisoodustused, kultuuri-, spordi- ja teadusalased preemiad, toetused, abirahad, hasartmänguvõidud, kasu vara võõrandamisest, kindlustushüvitised, osanikutulu ja muud Eestis tulumaksuga maksustatavad välisriigi tulud.
        Igaks juhuks peaks siis nii live kui online'i ära deklareerima kuigi tulumaks sellele ei rakendu?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #2404
          Re: majanduse offtopic

          Tegelikult kui tulumaksuseadust lugeda, siis ei maksustata ainult korraldusloa või registreeringu alusel läbiviidud hasartmängu võite. Ülejäänu läheb maksu alla.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2405
            Re: majanduse offtopic

            ühesõnaga kui mängida staris, trios, olybetis v olümpsis live siis yolo jah?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #2406
              Re: majanduse offtopic

              Kui mängid nt partypokeris ja võidad siis emta saab sult sisulsielt maksu kasseerida nii idiootne kui see ka pole

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2407
                Re: majanduse offtopic

                jep, aga küsimus on, kas seda pokerstarsis teenitud tulu tuleb deklareerida hoolimata sellest, et makse maksma sealt pealt ei pea?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2408
                  Re: majanduse offtopic

                  ise pole mõtet torkima hakata ma eeladan. kui ise uurima hakkavad alles siis tegutseda imho..

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #2409
                    Re: majanduse offtopic

                    Keegi võiks parandada mind, aga deklaleeritakse ju ainult nn maksustatavat tulu. Seda enam tekitab kõhedust MA reklaamlause" Et tasub ikka IGAKS juhuks kõik ära deklaleerida". St samahästi võiks olla ju lause "anna kõik raha ära MA-le"

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #2410
                      Re: majanduse offtopic

                      ROFL, maksuametnikud tahaksid loomulikult, et sa isegi oma aluspüksid deklareeriksid.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2411
                        Re: majanduse offtopic

                        Keegi seal isepankur portaalis ka majandab? reaalselt mitu laenu perse on läinud? tundub natukene too good to be true nagu olevat vms

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #2412
                          Re: majanduse offtopic



                          Krt kuulasn seda. See juht omanik rääkis, et pakkus investoritele 20% tootlust-no ei saa see olla mõistlikku inimese jutt
                          Kui see süsteem töötab, siis hakkab väga palju raha peale voolama, mis tähendab, et laenutaotlejate % peaks kolinal kukuma. Investorid hakkavd omavahel tegema nn alapakkumist
                          Mina sinna kogu bankrolli ei paneks-kui midagi hapuks läheb siis oled üksi

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2413
                            Re: majanduse offtopic

                            Algul ju võib/võis olla 20%... Aga kui piisavalt palju inimesi hakkab sellesse uskuma ja see piisavalt populaarseks muutub siis kindlasti peab see tulususe % langema investori jaoks.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #2414
                              Re: majanduse offtopic

                              Ma nii lambist panen, aga see business ei tohiks ühtegi majanduslangust üle elada.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #2415
                                Re: majanduse offtopic

                                Firma elaks üle, laenajad vist ei elaks.

                                Comment

                                Working...