majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2386
    Re: majanduse offtopic

    Kui oled 100% kindel, et makstud (kontrolli), siis mina saadaksin sellise asja koos selgitustega ning makse ajalooga aadressile advokatuur@advokatuur.ee ning küsiksin selgitusi antud härra pädevuse ja tegevuse suhtes.

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #2387
      Re: majanduse offtopic

      Algselt postitas Konso Vaata postitust
      Kui oled 100% kindel, et makstud (kontrolli), siis mina saadaksin sellise asja koos selgitustega ning makse ajalooga aadressile advokatuur@advokatuur.ee ning küsiksin selgitusi antud härra pädevuse ja tegevuse suhtes.
      This. Suht tõusik suhtumine indeed.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2388
        Re: majanduse offtopic

        Mitu protsenti võlast pankrotihalduri tasu oli? Nii palju, kui mina uurinud olen, siis ka väiksemate summade puhul peab pankroti välja kuulutamiseks omajagu raha sukasääres peidus olema.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #2389
          Re: majanduse offtopic

          veidi ot, aga oletame, et kontod külmutatakse. Kuidas see tüüp maksab raha advokaatidele, juristidele, halduritele jne?
          makstakse sulas? v kellegi sõbra kontolt? mis seadus selle kohta ytleb?...

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #2390
            Re: majanduse offtopic

            Vb pole kõige parem idee aga ise pöörduks meedia poole ja teeks avalikult siukse jorsi maha. :)

            // Vandeadvokaadist päris korralik '' sinatada ''.
            Last edited by VisaHing; 31.01.14, 12:59.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #2391
              Re: majanduse offtopic

              wow, korralik lollus, ebapädevus ja kirjaoskamatus ametlikus pöördumises võõra inimese poole.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #2392
                Re: majanduse offtopic

                Tundub nagu vanad sõbrad.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #2393
                  Re: majanduse offtopic

                  Pagassist tuleb mõni hea idee kah vahest + muru on niikuinii celeb, miks mitte delfisse pöörduda.

                  edit: usutavasti muru ei taha, et iga jorss teaks tema kunagisi makseraskusi
                  Last edited by Konso; 31.01.14, 14:11.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #2394
                    Re: majanduse offtopic

                    Algselt postitas Konso Vaata postitust
                    Kui oled 100% kindel, et makstud (kontrolli), siis mina saadaksin sellise asja koos selgitustega ning makse ajalooga aadressile advokatuur@advokatuur.ee ning küsiksin selgitusi antud härra pädevuse ja tegevuse suhtes.
                    Mul on maksekorraldus olemas, igaks juhuks veel kontrollisin ja andmed klappisid. Enam kindel ei anna olla, et olen maksnud. Hea mõte, teen ära.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #2395
                      Re: majanduse offtopic

                      Muru, mis selle "vandeadvokaadi" nimi oli?

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #2396
                        Re: majanduse offtopic

                        Saatsin PM'i. EI oska hinnata, kas on mõistlik panna nime siia üles.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #2397
                          Re: majanduse offtopic

                          Algselt postitas Konso Vaata postitust
                          Pagassist tuleb mõni hea idee kah vahest + muru on niikuinii celeb, miks mitte delfisse pöörduda.

                          edit: usutavasti muru ei taha, et iga jorss teaks tema kunagisi makseraskusi
                          Ma ei taha mingit avalikku clashi tekitada pigem seetõttu, et see võib kuidagi backfire'da või siis lihtsalt ajakulukaks osutuda. Usun, et advokatuuris on piisavalt professionaalseid inimesi, kes oskavad sellele olukorrale kohaselt reageerida, tõenäoliselt neil endil ei ole ka hea meel, et selliselt klientidega suhtlev inimene nende ridades on ja võtavad midagi ette.

                          Kindlasti ei ole asi selles, et mul kunagi võlad olid. Olen sellest perioodist juba mõnda aega avalikult rääkinud, iseenesest oli kasulik õppetund, õpetas raha väärtust ja töötegemist hindama. Ilma selleta ma väga tõenäoliselt ei oleks ei pokkeris ega ühelgi muul alal hea. See pani tööd tegema. Seetõttu olen rahaga ka palju konservatiivsem, Starsi BRi püüan 1000 ABI juures hoida, enamuse PCA hitist panin investeerimiskontole. Pankrot(i lähedane) kogemus võib võib ka hästi mõjuda.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #2398
                            Re: majanduse offtopic

                            see advokaat meenutab pigem inkassot, kelle saadaks kuupeale

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #2399
                              Re: majanduse offtopic

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Vb pole kõige parem idee aga ise pöörduks meedia poole ja teeks avalikult siukse jorsi maha. :)

                              // Vandeadvokaadist päris korralik '' sinatada ''.
                              Kuule ise kusesid pagassi ka täis kui teatasid politseile roolijoodikust ja järgmine kõne tuli sulle roolijoodikult sõnadega: Kuradi KITS . Siis uurisid ka, et kuhu teatada, et politsei lekitas andmeid jne.. Soovitati sul ka ju meedia poole pöörduda. Millegi pärast jäi sul see tegemata

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #2400
                                Re: majanduse offtopic

                                Tee selline prank:


                                Ämbliku asemel ainult saada enda pilt autogrammiga. Tulemus postita siia.

                                ???

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...