Re: majanduse offtopic
Ei oska mingit seisukohta võtta, nii palju kui uurinud olen, on kaks arvamust. Üks ütleb, et kuna teed tööd, siis peaks ikka palka ka maksma kuna palk on töötasu ja maksuamet võib hiljem järgi nõuda. Samas lugesin netist, et üks tegelane 6a endale dividendidena "palka" maksnud ja ei mingeid probleeme.
Reaalselt teen ikka ise tööd aga omale palga võtan siis dividendidena.
Keegi mingit raamatupidajat oskab soovitada, siis võib PMida.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Ei oska mingit seisukohta võtta, nii palju kui uurinud olen, on kaks arvamust. Üks ütleb, et kuna teed tööd, siis peaks ikka palka ka maksma kuna palk on töötasu ja maksuamet võib hiljem järgi nõuda. Samas lugesin netist, et üks tegelane 6a endale dividendidena "palka" maksnud ja ei mingeid probleeme.
Reaalselt teen ikka ise tööd aga omale palga võtan siis dividendidena.
Keegi mingit raamatupidajat oskab soovitada, siis võib PMida.
Comment