Re: majanduse offtopic
Võõrastelt Internetis investeerimisnõuandeid kuulata on IMO üsna halb tegu, aga kui konkreetsetest fondidest rääkida, siis kohe hetkel võtaks vähemalt mina kulla ETF'i. Samas tasub teadlik olla, et see fond võib veel miinusesse joosta enne kui hind taastuma hakkab aga mingil hetkel teeniks ka praeguse hinnaga ostes üsna kindlalt kasumit. Kui kohe investeerida ei plaani, siis ootaks ära kuni S&P 500 lähimate aastate jooksul uue korraliku paugu saab ja ostaks siis selle ETF'i. Samas on ka selle plaani puhul miinus, et kui isegi jookseb auku, siis tavainvestoril on suhteliselt võimatu kindlalt teada kas on põhjas ära käinud või langeb veel.
//Edit: Ma ei ütle, et keegi peaks minu postituse põhjal kuhugi investeerima. Lisaks on igasugune kriitika, miks ma retard olen, et sellistesse kohtadesse investeeriksin, oodatud.
Võõrastelt Internetis investeerimisnõuandeid kuulata on IMO üsna halb tegu, aga kui konkreetsetest fondidest rääkida, siis kohe hetkel võtaks vähemalt mina kulla ETF'i. Samas tasub teadlik olla, et see fond võib veel miinusesse joosta enne kui hind taastuma hakkab aga mingil hetkel teeniks ka praeguse hinnaga ostes üsna kindlalt kasumit. Kui kohe investeerida ei plaani, siis ootaks ära kuni S&P 500 lähimate aastate jooksul uue korraliku paugu saab ja ostaks siis selle ETF'i. Samas on ka selle plaani puhul miinus, et kui isegi jookseb auku, siis tavainvestoril on suhteliselt võimatu kindlalt teada kas on põhjas ära käinud või langeb veel.
//Edit: Ma ei ütle, et keegi peaks minu postituse põhjal kuhugi investeerima. Lisaks on igasugune kriitika, miks ma retard olen, et sellistesse kohtadesse investeeriksin, oodatud.
Comment