majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2326
    Re: majanduse offtopic

    Üks küsimus korteri üürniku-omaniku suhete kohta. Situatsioon selline, et üürnik pole tasunud 3 kuud üüri, kommunaale, ta telefoni nr ei ole enam kasutusel ja FB's pole ka vastanud, fb andmetel on tüüp üldse Soomes. Üürilepingu järgi ei tohi omanik minna oma korterisse ilma ette teatamata. Kas FB'sse saadetud kiri (ta ei ole seal enda nimelise kontoga) on piisav selleks? Ta ei pruugi seda nähagi, kuna pole sõbralistis siis kiri läheb other folderisse, mida paljud ei vaatagi. Sama küss ka kirjaliku teatamise kohta üürilepingu lõpetamise kohta, teine pool peab olema seda kirjalikult näinud, aga ei ole selge kas tüüp Eestiski asub.

    Vist peaks mujalt küsima tegelikult.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #2327
      Re: majanduse offtopic

      üürivaidluskomisjon on Tallinnas, parim lahend ja parimad soovitused ning ei pea kohe kohtusse raha raiskama minema ja kiire ka.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #2328
        Re: majanduse offtopic

        Üks küsimus korteri üürniku-omaniku suhete kohta. Situatsioon selline, et üürnik pole tasunud 3 kuud üüri, kommunaale, ta telefoni nr ei ole enam kasutusel ja FB's pole ka vastanud, fb andmetel on tüüp üldse Soomes. Üürilepingu järgi ei tohi omanik minna oma korterisse ilma ette teatamata. Kas FB'sse saadetud kiri (ta ei ole seal enda nimelise kontoga) on piisav selleks? Ta ei pruugi seda nähagi, kuna pole sõbralistis siis kiri läheb other folderisse, mida paljud ei vaatagi. Sama küss ka kirjaliku teatamise kohta üürilepingu lõpetamise kohta, teine pool peab olema seda kirjalikult näinud, aga ei ole selge kas tüüp Eestiski asub.

        Vist peaks mujalt küsima tegelikult.
        Korterisse sisse, lukuvahetus, asjad välja. Teoreetilselt võib su kohtusse kaevata, aga siis on hagejaks juba tema kui viitsib mööda kohtusaale käia. Tõenäolsielt sellised sulid seda ei viitsi teha ja otsivad uue ohvri
        Peret on alati raskem välja visata kui mingit tüüpi
        Last edited by privador; 20.11.13, 11:29.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #2329
          Re: majanduse offtopic

          Väga rumal soovitus Priva, riskida krim asjaga ei tasu vast ära.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #2330
            Re: majanduse offtopic

            Väga rumal soovitus Priva, riskida krim asjaga ei tasu vast ära.
            mida sa siis pakud?
            lähed kohtusse
            a)nuumad juristi vb aastaid+riigilõivu jne
            b)maksad edasi kommunaale+saamatajäänud tulu
            c)korteri lagastamine

            Praktikas on olnud kohtuvaidlused 6-7 aastat

            Comment

            • JaanusX
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 392

              #2331
              Re: majanduse offtopic

              Küsimus Hr Tolmuahvile

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              1. Kas sellist jama tasub üldse tõsiselt võtta?
              2. Kui selline asi tõesti täide viidaks kas see oleks siis valutum variant kui välja toodud vara devalveerimine?

              Comment

              • estdonk
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2011
                • 450

                #2332
                Re: majanduse offtopic

                Allikas tundub olevat Erplanderi lugemisvarast.

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #2333
                  Re: majanduse offtopic

                  Total bs jah. Allikas pole oluline, sellist juttu ükski täiemôistuslik inimene nagunii ei kirjuta.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #2334
                    Re: majanduse offtopic

                    Miks see total bs on?

                    Comment

                    • jahimees
                      Julm Donk
                      • Feb 2013
                      • 52

                      #2335
                      Re: majanduse offtopic

                      bullshit

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #2336
                        Re: majanduse offtopic

                        Loe seda juttu. See on ju retardi poolt kirjutatud. Alustades sellest, et IMF-l pole sellise otsuse tegemiseks absoluutselt mingeid volitusi. Nagu pole neid ka EL-l. See oleks iga liikmesriigi valitsuse otsus, mille enamikes riikides peab kinnitama parlament.

                        Ja siis visatakse jutu sisse veel G20. Ehk Hiinad, Indoneesiad, Brasiiliad jms kôik arutavad ühe pika laua taga, et hakkaks EL-i hoiuseid konfiskeerima? Sounds legit.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #2337
                          Re: majanduse offtopic

                          1-2 inimest jagasid FB-s ka seda teksti ...masendav =D.
                          Lihtsalt pimesi...Oo see on kuskil kirjas, must be true...
                          Sa ei pea olema mingi spets, et saada aru kui ebaloogiline see on...

                          Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) koos Euroopa Liiduga plaanivad kohustuslikku sundmakset, esialgu – 10% kõigilt EL-i kodanike pangahoiustelt. IMF ütleb, et eurooplased saavad valida, kas kohu…


                          Kui taoline asi oleks tõsi siis kisaks kogu maailma meedia selle kohta mitte mingi veider nurga tagune sait.
                          Last edited by EestiAA; 24.11.13, 14:35.

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #2338
                            Re: majanduse offtopic



                            See vist siit tõlgitud vms

                            Comment

                            • JaanusX
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 392

                              #2339
                              Re: majanduse offtopic

                              Tänud... nii ma arvasingi.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2340
                                Re: majanduse offtopic


                                unreal kuidas see kõigub, jaanuaris maksis ala 13 daala tükk. Õnnestus endal ka lakboxida kerge profit, rohkem tho ei julgeks jännata. in b4 2 kuu pärast taas 15 daala tykk
                                Last edited by leits; 28.11.13, 10:58.

                                Comment

                                Working...