Re: majanduse offtopic
Kui oled alla 30 aasta vana, siis saad ka 10% sissemaksuga ja ülejäänud 10% käendab Credex. Vähemalt SEB-s selline võimalus. Teistest pankades pole veel uurinud, sest korteri ost suure tõenäosusega plaanis järgmise aasta esimeses kvartalis.
Algselt postitas Oliverk
Vaata postitust
Comment